серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

САЙТ ЗНАЙОМСТВ ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ?

ЩО ВАЖЛИВІШЕ – КОМЕРЦІЯ ЧИ ПРИНЦИПИ?

ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ?

Для веб-майстрів: лінки, банери, корисні поради.

Мас-медіа: популяризація та реклама.

Релігійні організації, спілки інвалідів та ін.

Розкажіть про нас друзям та знайомим!

Фінансова допомога: пожертви, оплата реклами.

ІСТОРІЯ САЙТУ

ЖЖ про серйозні знайомства

УСМІХНІТЬСЯ! – малюнки до дня народження 

до початку

ЩО ВАЖЛИВІШЕ – КОМЕРЦІЯ ЧИ ПРИНЦИПИ?

Для нас вибір зрозумілий – принципи, безумовно, важливіше! Тому службу Адам-і-Єва не можна назвати комерційною, хоча, виношуючи ідею проекту, ми сподівалися, що знайдемо значно більше прихильників ідеї знайомств із серйозними цілями. Тим більше, що серед тисяч сайтів знайомств у рунеті до відкриття нашого сайта не було ЖОДНОГО професійного, що спеціалізувався би на серйозних знайомствах! Тим більше такого, який б дозволяв шукати споріднену душу (супутника життя) з мінімумом листування і максимумом конфіденційності!

Деякі сайти лукавлять, використовуючи словосполучення "серйозні знайомства" у своїй рекламі. Ми глибоко переконані, що серйозні знайомства не можуть сусідити з інтимом, гомосексуалізмом, груповим сексом, "спонсорством" і т.п. Несумісні серйозні знайомства і з галереями, пояснення читайте тут. Природно, в нас немає ні порнографії, ні еротики. Відсутність інших розваг, таких як анекдоти, чати, фотогалереї, астрологія, гороскопи і т.зв. "соціоніка", зводить до мінімуму число випадкових відвідувачів і дозволяє зосередитися на дійсно серйозних знайомствах для шлюбу і тривалих стосунків. Для справжніх серйозних знайомств пасує сайт знайомств, що базується на традиційних, християнських сімейних цінностях, але відкритий, не обмежений лише християнами будь-якої конфесії.

Невеликий відступ про гороскопи, соціоніку й астрологічні пророкування. Багато хто вірить у подібні чудеса і дивуються, чому ми не використовуємо їх у себе. Ми не робимо цього з принципу – ніхто не має права приймати за Вас рішення: хто Вам підходить, а хто – ні! Це вправі вирішувати тільки Ви самі й Господь Бог! Дикість яка – у ХХІ столітті відкидати партнера тільки за те, що він народився 12 вересня, а не 2-го! А сортування людей за типами – "Бальзак" або "Ньютон" і на основі цих ярликів підбирати пари! Чудово можуть жити разом і схожі люди, і протилежності. Ні сучасна наука, ні, тим більше, шарлатани, не можуть передбачити з упевненістю сумісність характерів чи психофізичних даних. Ми просто збираємо інформацію і відсіваємо явно невідповідні оголошення на підставі запитів і даних клієнтів. Вибір робиться лише Вами!

На своєму досвіді Ви знаєте, як нелегко знайти рідну душу. Ми робимо за Вас масу чорнової роботи, але для цього потрібна інформація, ось чому реєстрація складна і вимагає зосередженості. Природно, це зменшує кількість зареєстрованих клієнтів та відвідувачів у десятки разів! А оскільки рейтинг сайтов у каталогах підраховується зазвичай по кількості відвідувачів, безкоштовна реклама такого роду для нас обмежена. Важко конкурувати в таких каталогах із розважальними сайтами. З банерними мережами справи не кращі, до розважальних ми не хочемо входити, а в серйозні мережі нас не приймають, будучи впевненими, що служба знайомств не може бути серйозною! Середньостатистичний користувач інтернету навіть не підозрює, що інтернет-знайомства можуть бути серйозними, потенційні клієнти просто не здогадуються ввести в пошуковому рядку Yandex чи Google "серйозне знайомство для шлюбу". Так що ми вимушені не тільки проштовхувати свій сайт, але і популяризувати принципово новий вид послуг. До речі, найважче це робити в Україні!

Слава Богу, з 2005 року сайт перестав бути збитковим, а редактор-модератор навіть одержує зарплату! Мінімум платної реклами (каталог Yahoo і top.znakomstv.ru), ледве повертав витрачені гроші і служив в основному для популяризації нового типа послуг в Східній Європі. Більше 1-2 центів за показ і 5 центів за клік на нашій рекламі для нас збиткові, тому 99% платної реклами для нас недоступні (як правило, це 5 центів і більш за показ і ще дорожче за клік). Контекстна реклама в Google з її мінімальними 5 центами за клік теж не виправдали себе, тому ми були вимушені повернутись до постійної оптимізації сайту для пошукових систем. Позиції в Google серед запитів українською мовою у нас непогані, але Ви знаєте, в якому положенні є українська мова... Лише в 2009, нарешті, статистика Яндекса змінилась, запити "сайт серьезных знакомств" стали помітними. Але недостатньо, аби проект став комерційним. Модернізація, технічна підтримка і розкрутка сайта, як і раніше, тримаються на ентузіазмі. Надходжень вистачає лише на скромну оплату важкої праці модератора, підтримки та фоторедактора, які працюють без вихідних і свят.  

до початку

ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ НАМ ДОПОМОГТИ

Допомагаючи нам, Ви допомагаєте собі й іншим самотнім людям із серйозними поглядами на шлюб, родину і кохання. Чим більше наша база даних, тим більше шансів знайти рідну душу без зайвого листування і розчарувань. Буває у житті, Ви можете щось зробити зовсім необтяжливе для себе, але це стане неоціненною допомогою для іншої людини. Люди повинні допомагати один одному, особливо, якщо це їм нічого не коштує. Виберіть, будь-ласка, розділ, щоб визначитися з допомогою: веб-майстрам, мас-медіа, громадським організаціям, фінансова допомога, пересічним громадянам. Хай це не буде для Вас обтяжливо. Ніяка допомога не зможе вплинути на наші принципи і правила. Якщо хочете, можемо опублікувати Ваше ім'я внизу цієї сторінки.  

до початку

Сайт знайомств для шлюбу – веб-майстрам - початківцям

Ви можете поставити на своєму сайті посилання (гіперлінк) на наш сайт, банер, опис, рекламу і т.д. Нижче наводяться приклади з кодами, вибирайте з-поміж них до свого смаку. Після цього не забудьте прописати свій сайт у Google і Yahoo (звичайно, Ви знаєте, що це головні пошуковки сьогодні). Ось гарні лінки, де Ви зможете легко, швидко і безкоштовно прописати свій сайт на десятки пошукових систем, Google, All the Web, Yahoo! І ще одне дуже корисне посилання, де Ви зможете перевірити рейтинг популярності свого сайту в Google, MSN, Yahoo! Дуже корисним для вебмастера може стати наступні сайти: FREE SEO TOOLS, XML Sitemap генератор, аналізатор битих лінків та ін. SEO інструментів, надійний VPS хостинг за невеликі гроші!

ЗРАЗКИ ГІПЕРЛІНКІВ І БАНЕРІВ СЛУЖБИ ЗНАЙОМСТВ АДАМ-І-ЄВА З КОДАМИ

1.

Сайт знайомств для шлюбу та серйозних стосунків

Код HTML для банера Адам-і-Єва:

2. Сайт знайомств для шлюбу та серйозних стосунків

Код HTML:

3. Сайт знайомств для шлюбу та серйозних стосунків

Служба знайомств Адам-і-Єва специілизується на знайомствах для шлюбу та серйозних стосунків. Пошук супутника життя з мінімумом листування. Єдиний сайт серйозних знайомств в постсовковому інеті.

Код HTML:

 

до початку

Мас-медіа: популяризація і реклама.

Якщо у Вас є можливість використати які-небудь мас-медіа для популяризації нового типу послуг – СЕРЙОЗНИХ інтернет-знайомств на прикладі нашого сайту – це чудово! В пострадянському ітернеті склався стереотип інтернет-знайомств здебільшого як розваг, зазвичай не обтяжених моральними принципами, або способу легальної еміграції.

І це відповідає реальності, що склалась – з багатьох тисяч служб знайомств Рунету лише кілька християнських сайтів та сайтів інвалідів, що мають аматорські дошки оголошень, випадають з цієї картини. Наш сайт єдиний у Рунеті, що поєднує професіоналізм і порядність, ЧЕСНО І ПРИНЦИПОВО здійснюючи ТІЛЬКИ СЕРЙОЗНІ ЗНАЙОМСТВА для шлюбу і тривалих стосунків, який враховує, до речі, інтереси віруючих та інвалідів.

Ламати існуючий стереотип самотужки дуже важко, тому ми будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу такого роду. Необхідні матеріали Ви можете знайти в описі сайту, відгуках та в аналітичному каталозі.  

до початку

Релігійні організації, спілки інвалідів і т.д

Сайт базується на традиційних християнських цінностях. Ніякого адюльтеру, торгівлі жінками, сексуальних меншин або збочинств. Моральні обмеження і складність сайту не сприяють комерційному успіху, популярності і, отже, поширеності серед потенційних клієнтів. Ось чому ми звертаємось до Вас по допомогу.

Автори сайту – практикуючі православні. Однак ми подбали не тільки про православних, але також про християн інших конфесій, а також іудеїв, буддистів, мусульман (щоправда, без урахування багатоженства) і навіть про атеїстів. Звичайно, ми також врахували інтереси інвалідів.

Обмежувати аудиторію будь-якою конфесією чи типом інвалідності було б нерозумно. Наприклад, більшість відвідувачів православних сайтів становлять практикуючі (воцерковлені) православні, але в Росії таких людей менше 1% населення, а в Україні не набагато більше. Але ж багато православних не мають нічого проти знайомства з католиком або православним, що не відвідує регулярно церкву. На нашому сайті можна гнучко вибирати серед інших критеріїв віросповідання, конфесію і ступінь воцерковленості партнера від абстрактної віри до щотижневої участі в богослужіннях.

Аналогічна ситуація з інвалідами. Сайти для інвалідів в основному відвідують інваліди. Іноді сайти з дошками оголошень спеціалізовані (для глухих, колясочників і т.д.). Деякі інваліди шукають в партнери тільки інваліда, але багато хто не має нічого проти здорового партнера. Теж саме із здоровими людьми – хтось має неприйняття інвалідів, для інших інвалідність партнера цілком прийнятна. Усе це можна гнучко вибирати на нашому сайті. Крім того, інваліди в нас можуть не лише шукати потенційних партнерів і знайомитися з їх оголошеннями, але і листуватись один з одним безкоштовно.

Ми не збираємось "переманювати" відвідувачів із сайтів для інвалідів, православних чи загальнохристиянських сайтів з їх дошками оголошень. Фактично, наш сайт – це найбільш досконалий в пострадянському інтернеті інструмент для пошуку супутника життя, який максимально використовує можливості сучасних технологій. Якщо Ви хочете допомогти самотнім членам своєї спільноти, розкажіть їм про наш сайт. Якщо є можливість, розмістіть на своєму сайті посилання на службу знайомств для шлюбу Адам-і-Єва. Нижче наведені приклади гіперлінків з кодами HTML, виберіть той, що подобається більше чи скомпонуйте. Не забудьте скористатись нашими порадами для вебмайстрів-початківців!

1. Християнський сайт знайомств

Сайт знайомств, якій базується на християнських засадах, здійснює знайомства для шлюбу та серйозних стосунків. Сайт знайомств для віруючих різних конфесій і релігий. Детальні оголошення з фото, пошук по країнах і регіонах.

Код HTML:

2. Служба знайомств Адам-і-Єва

Серйозні знайомства для православних, християн інших конфесій, вірних інших религій та невіруючих - для всіх, хто розділяє традиційні сімейні цінності, серйозно ставиться до шлюбу, родини і кохання. Сайт знайомств для шлюбу та серйозних стосунків.

Код HTML:

3. Сайт знайомств для шлюбу та серйозних стосунків

Сайт знайомств для шлюбу, створення сім'ї та серйозних стосунків. Пошук супутника життя з мінімумом листування. Виключно серйозні знайомства.

Код HTML:

 

до початку

Розкажіть про нас друзям і знайомим!

Ви не вебмайстер і не журналіст, не процвітаючий бізнесмен і не голова спілки холостяків, але Ви теж можете допомогти! Розмістіть своє оголошення, випробуйте долю і, якщо Вам сподобається наша служба, розкажіть про неї своїм друзям і знайомим, котрі шукають свою другу половинку. Чим більше людей реєструється в нашій базі даних, тим більше у Вас шансів знайти свою другу половину.

Далеко не всі люди знають, що знайомства в інтернеті бувають серйозними і порядними. Коли можна не тільки пошукати свою половинку в базі даних, що нараховує тисячі найдетальніших оголошень з фотографіями реальних людей із серйозними поглядами на шлюб, але і дотриматися при цьому конфіденційності. Ми використовуємо ВСІ можливості сучасних технологій для того, щоб полегшити пошук другої половини. Ви створюєте оголошення раз, і воно продовжує працювати доти, доки Вам це буде потрібно.

І, найбільш незвичне для сучасного інтернету – порядність. 100% моніторинг, відсіювання несерйозних оголошень, багатоступінчаста перевірка адрес, видалення старих та непрацюючих оголошень. Найвища інформативність оголошень і глибокий аналіз даних дає можливість шукати свою долю безкоштовно й ефективно без зайвого листування і марних надій. Розкажіть про це друзям, допоможіть їм і собі!  

до початку

Фінансова допомога: пожертва, оплата реклами.

Ми не шукаємо незароблених грошей. Але, якщо Вам сподобався наш проект і виникло бажання підтримати його, ми будемо вдячні за будь-яку пожертву. Ви можете пожертвувати на розвиток сайту, або на будівництво храму, парафіянами якого є автори цього сайту знайомств.

Перший варіант – оплата реклами нашого сайту в інтернеті. Ми оплачуємо контекстну рекламу Google (від 5 центів за клік) і каталог Yahoo (300 $ у рік). Ця реклама не приносить прибутку, у кращому випадку повертає вкладені кошти. Ми йдемо на це не тільки заради просування сайту, але й для популяризації ідеї серйозного підходу до знайомства в цієї частині світу. Якщо Ви маєте досвід чи можливість оплатити / організувати рекламу в інших системах або поповнити наш фонд оплати реклами – зв'яжіться з нами для з'ясування деталей.

Другий варіант – пожертвувати на будівництво православної церкви в м. Полтава, Україна, парафіянами якої є автори сайту. Наша церква незвичайна для пострадянського простору. Її можна назвати спробою відродження православної Церкви в умовах сучасності або сучасною Церквою для мислячих людей. Хоча ми і дотримуємось православного обряду, але ставимо на перше місце не сліпе дотримання традицій предків та сліпе виконання канонів, але дух християнства, глибоке розуміння і свідому віру. У богослужаниях використовується не мертва староболгарська мова, а жива, українська, абсолютно зрозуміла віруючим. Ми служимо Богу, а не владоможцям, наша церква непідконтрольна агентам КДБ у митрах і рясах, що ставлять Церкву на службу інтересам сильних світу цього. Церква – це не золоті бані і величні будівлі. Золото на куполах не може очистити душу, а за тридцять срібняків не можна побудувати Дім Божий.

Парафіяни в нас – невід'ємна і найважливіша частина церковної громади. Усі найважливіші питання життя церкви вирішують збори парафіян, а не єпископ чи митрополит одноосібно. Якщо храм будується не самими парафіянами, а мерією, районною адміністрацією, хресним батьком мафії або іноземною організацією, люди ніколи не зможуть бути вільними і щирими у своїй вірі, у своєму служінні Богу. Ніхто не будував храмів для ранніх християн, вони робили це самі. Державна Церква зіграла свою історичну роль у поширенні Християнства, але зараз для Народу Божого немає ворога страшнішого й підступнішого.

Зараз служби проходять у нас у тимчасовій прибудові до каплиці. Кількість постійних парафіян у нас збільшується з кожним місяцем, і Ваша пожертва може прискорити зведення храму. Ви можете ознайомитись з життям нашої церкви на сайті. Десятки проповідей і статтей – неабияке явище для невеличкої церкви, чи не так? Це дійсно жива церква! Якщо Ви хочете допомогти в будівництві храму – ось реквізити банківського рахунку церковної громади, або зв'яжіться з нами для з'ясування деталей.  

до початку

ІСТОРІЯ САЙТУ

З 1998 року ми працювали з однією з кращих на той час службою інтернет-знайомств One-and-Only. Тоді західний світ ще позитивно ставився до вихідців з колишнього СРСР. Однак за кілька років ситуація кардинально змінилась через масову непорядність колишніх радянських громадянок, або, як вони себе називають, "рускіх", які цинічно використовували довірливих іноземців. Західні чоловіки виявилися розумнішими, ніж про них думали, і почали ставитись до "рускіх" дам дуже скептично, знову перемкнувши увагу на більш порядних і відданих азійських жінок. А солідні міжнародні служби знайомств стали захищати себе і своїх клієнтів від масового шахрайства "рускіх". Зараз Ви просто не зможете зареєструватися зі свого комп'ютера в серйозних службах таких, як www.christiancafe.com, наприклад. Випадковість це чи ні, але дискримінація вихідців з колишнього СРСР та інших східноєвропейських країн збіглася з повною кризою сайту, з яким ми працювали. 2-мільйонна база даних і розкручене ім'я пішли коту під хвіст. Хоча, можливо, справа в тім, що серйозні знайомства взагалі не дуже вигідний бізнес і той сайт перекупили менш розбірливі і більш процвітаючі конкуренти.

Як би то не було, досвід роботи з американським сайтом виявився дуже плідним. Ми зрозуміли виняткову важливість детальної розповіді (хоча в них була лише можливість, а ми зробили її обов'язковою), необхідність фотографії (у них рекомендувалося, ми – вимагаємо) і абсолютну достатність 1-го невеличкого портрета. Кілька років пішло на роздуми, аналіз, розробку алгоритму і коду сайту. Днем народження ми вважаємо 16 березня 2003 р., коли наша служба знайомств за назвою RENDEZVOUS – Місце Зустрічі з'явилася в Інтернеті.

Дизайн спочатку був досить примітивним, програмна частина – сирою. Сайт був складним (в основному той самий алгоритм і коди працюють до цього дня) і до повного налагодження ми не могли піти на хостинг і зупинилися на колокейшені (co-location). Узяли свій старий добрий 32-мb Пентіум-100 (!) із двома вінчестерами (1,7 Gb – основний, 1,08 Gb – для резервних копій) і підключили його до WWW у полтавського провайдера. Дотримуючись принципу "дешево, але сердито", ми вибрали Linux, PHP, MySQL. Дивно, але наш Пеньок справлявся з роботою, обслуговуючи до 5-6 відвідувачив одночасно. Зрозуміло, під Windows такий сервер проробив би недовго. Сайт набагато складніший за стандартний галерейний, який можна придбати готовим (так, це індустрія, але ми в неї не вписуємось).

За півроку більша частина доробки була виконана, потроху зростала кількість відвідувачів, старий Пеньок почав задихатися, тому ми перенесли систему на інший 32-Mb Пентіум MMX 200 MHz (надзвичайно могутня машина ;) з тими ж вінчестерами!), однак тепер сервер витримував до 10 відвідувачів одночасно! Прийшов час для нового дизайну, який ми намацали в процесі створення Аналітичного каталогу служб знайомств, придуманий для популяризації ідеї серйозних знайомств і для розкрутки основного сайту. Новий дизайн зробили спочатку для англійської версії як найпростішої. Треба було полегшити сайт для користувача, зробити його більш інтуїтивним. Ще майже півроку(!) було витрачено на російську та українську версії. Із зростанням бази даних виявилися нові можливості і вузькі місця, які вдалося вирішити з економічною вигодою – ми ввели "привілейоване членство", обмеживши число доступних потенційних партнерів у безкоштовному режимі двадцятьма.

Крім того, у 2004 році вмер старий добрий інтернет. Вірусні і спамові атаки стали настільки масовими, що рунет не виніс цього іспиту. Совок-адміністратор став просто "рубати" (видаляти без необхідних перевірок) усі підозрілі повідомлення електронної пошти. Причому цим грішили не лише провінційні системні адміністратори, але і досить відомі служби типу Mail.ru. Нам набридло з'ясовувати відносини з адміністраторами, і ми змінили процедуру реєстрації, увівши 100% перевірку електронних адрес і заборонивши до реєстрації всі непрофесійні поштові служби. Цікаво, що з західними поштовими службами ми ніколи не мали жодних проблем!

У новій версії колосально збільшились описова, вступна і довідкова частини, з'явились рубрики відгуків, питань і відповідей. Це необхідно не тільки для пояснення принципу роботи сайту, але і для роз'яснення ідеї серйозних знайомств. Уже на першому році роботи ми зрозуміли, що красиве французьке слово RENDEZVOUS (РАНДЕВУ) – Місце Зустрічі важко дається не лише пострадянському користувачу, але й англомовному. Зареєстрували нове ім'я Адам-і-Єва (www.adam-i-eva.com), яке діяло паралельно зі старим www.rendezvous.com.ua біля року. З лютого 2005 року ми цілком перейшли на Адам-і-Єва, остаточно відмовившись від RENDEZVOUS.

За перший рік на сайті зареєструвались близько 2000 осіб. Новий дизайн, основне налагодження закінчені. Плата за co-location з'їдала всі надходження, почали шукати хостинг – нова проблема! Якісний хостинг із необхідними правами коштував в Україні занадто дорого, не набагато дешевше за полтавський колокейшен. Сайт складний, тому права необхідні на рівні "Професіонал". У Росії ситуація аналогічна. Через рекламу на каталозі знайомств знайшли пітерський Promohost. 100$ у рік, на екрані все виглядає чудово. Однак не можна випробувати, поки не заплатиш. Заплатили, і отут почався головний біль. Жахливо стара FreeBSD, сервер регулярно падає (щодня!), нульова підтримка, яка складається з форуму численних побратимів по нещастю, і, головне – брак прав для експлуатації нашого сайту. Слава Богу, гроші не пропали даремно – пішли на досить вигідну рекламу в каталозі знайомств, що хостився там же, за ціною 1 цент за клік.

І от, нарешті, липень 2004 р. – Німеччина! Європа! Геть із USSR! Маленька провінційна фірма TIWE зі східної Німеччини надає чудовий хостинг за 5,09 євро на місяць! Звичайно, і тут були дрібні незручності: відсутність англійського інтерфейсу й оплата тільки з німецького банку. Але ці проблеми ми вирішили. І ось сучасний сервер Pentium-IV, дуже стабільний за совковими мірками. За рік негаразди із роботою сервера траплялися лише кілька разів, мали цілодобову підтримку (німецькою).  

Але, відомо, щастя не буває вічним. Проблеми почастішали і вже у вересні 2005 року закінчились катастрофою. Наш провайдер був визнаний фінансово неспроможним, всі дані клієнтів були заблоковані, домени також. Ми були вимушені переводити сайт на американський сервер в авральному режимі. Два тижні пішли на нескінченні перемовини, відновлення бази даних, перенесення домену, підлаштовування сайту під новий сервер, який ми знайшли в США.

Тепер ми знаємо, що немає у світі досконалості, а 100% надійності не знайдеш ані в Німеччині, ані в США, і готові до подібних сюрпризів. Щоденно зберігаємо копію бази даних на третьому сервері і перереєстрували свій домейн у київській компанії. Отже, тепер ми не залежимо від однієї фірми. Будь-які проблеми зможемо вирішити максимум за пару днів. Ось так і вчимося на помилках. :)

Нарешті, останній допис про технічну історію нашого проекту. У 2010 році низка відомих поштових служб (MSN, Yahoo та ін.) поставили хрест на хостингах з розшареною поштою (коли пошта з кількох десятків/сотен різних сайтів, що хостяться в одного провайдера, відсилається з одного IP). Ми були вимушені відмовитись від звичного вже хостингу за 6 баксів на місяць та перейти на VPS/VDS, віртуальний сервер з використанням технології Xen. По грошах це майже те саме – 8 баксів на місяць, але адміністрування, особливо на початку, складніше. Друзі допомогли налаштувати систему. Зате тепер IP дійсно наш і тільки наш, і пошта йде з нього лише наша. Надійність сайту – фантастична! Він тепер практично ніколи не лягає, з поштою жодних проблем – ми спам не шлемо, веріфікацію можемо проходити без проблем, так що все чудово. Можемо порадити надійний VPS хостинг за невеликі гроші! Але бекапи для гарантії зберігаємо на Гуглі :)

до початку

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту

християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
2 осіб online
6946 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2018
сайт знакомств ru