Адам-і-Єва: тільки серйозні знайомства в Україні і всьому світіАдам-і-Єва: тільки серйозні знайомства в Україні і всьому світі

Нам три рочки!

Так виглядала головна сторінка у 2004-2007 роках!

(малюнок головної сторінки сайту у 2006 році)

Нещодавно нам виповнилось 3 роки!

Виходу у світ нашого проекту передували декілька років роздумів, розробка алгоритму й кодів сайту. Ще раніше була кількалітня співпраця з однією із провідних у минулому американських служб знайомств. Днем народження ми вважаємо 16.03.2003 р., коли сайт знайомств RENDEZVOUS – Місце Зустрічі (початкова назва) з'явився в Internet'i. Можна дізнатись докладніше тут про історію сайту знайомств Адам-і-Єва.

Із самого початку ідея проекту переважала над комерцією. Спочатку було сутужно через значні витрати на утримання сайту та цілковиту відсутність віддачі. За перший рік зареєструвалось десь 2000 осіб. Наступного року додалося вже 4000 осіб. Фінансова ситуація трохи покращилась. Звичайно, про повернення вкладених коштів та праці не йдеться, але тепер хоча б окупається хостинг і редактор отримує скромну платню! Дивіться тут, як оцінюють нашу службу знайомств наші клієнти.

Наш проект не можна назвати суто комерційним, адже ми допомагаємо чесним і порядним людям традиційної сексуальної орієнтації знайомитись. Це дійсно ЄДИНИЙ сайт на пострадянському просторі, орієнтований ВИКЛЮЧНО на серйозні знайомства для шлюбу та родини. Запрошуємо всіх, хто поділяє наші ідеї та хоче посприяти поширенню принципово нового виду Internet-послуг, допомагати у будь-який спосіб: пожертви, реклама, розкрутка, лінком. З цього питання пишіть нам.

З нагоди ювілаю бажаємо Вам, нашим клієнтам і просто відвідувачам, знайти своє щастя й даруємо такий малюнок ;) – дивіться нижче! /автор Дмитро Пужай, за що йому щиро дякуємо/ Його ж малюнок на стартовій сторінці 2004-2007 р.р. можна побачити вгорі.

Автори служби знайомств "Адам-і-Єва"

Володимир і Ольга Гончарови, Полтава, Україна

Адам і Єва