серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

Сайт знайомств для шлюбу та серйозних стосунків – інвалідам

Жодна служба знайомств не враховує інтересів інвалідів так, як наш сайт знайомств для шлюбу!

Служба знайомств для шлюбу та серйозних стосунків Адам-і-Єва – не просто високотехнологічний, "розумний" сайт, але й ледь не єдиний в пострадянському Інтернеті сайт знайомств для порядний людей, який враховує інтереси інвалідів та віруючих. Це не сайт для листування, навпаки – це сайт для пошуку супутника життя з мінімумом листування!

Звісно, наш сайт знайомств орієнтується НЕ ЛИШЕ на інвалідів чи віруючих, це сайт знайомств для всіх самотніх людей з серйозними поглядами на шлюб, сім'ю і кохання. У нас немає дискримінації інвалідів так саме, як немає дискримінації за статевою ознакою, немає дискримінації порядних людей, яким набридли бруд, бездумність і розпуста.

Унікальний серед сайтів знайомств інструмент для збору та аналізу інформації допоможе миттєво обробити багатотисячну базу даних, не загубивши жодного потенційного партнера, і робити це в подальшому автоматично згідно програми, яку Ви задасте. Ми не обіцяємо втілити в життя усі Ваші мрії та забаганки – ми знайомимо звичайних живих людей зі своїми чеснотами та недоліками.

На нашому сайті знайомств Ви НЕ знайдете сексуально стурбованих збоченців, несерйозних шукачів пригод, любителів перевтілення та листування! Вам не треба гаяти час на пустопорожнє листування, марні надії, фантазії та самооману. Ви можете шукати супутника життя лише серед інвалідів або по всій базі даних – Ви самі задаєте програму пошуку!

Жоден сайт знайомств не зрівняється з нашим за інформативністю оголошень. Ви зможете шукати свою другу половинку без жодного листа, користуючись послугами сайту знайомств безкоштовно, лише створіть своє оголошення (обсягом 200-500 слів з Вашим портретом) на нашому сайті серйозних знайомств. При цьому ми гарантуємо найвищу КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ – Ваше оголошення побачать лише Ваші потенційні партнери і ніхто більше!

ПІЛЬГИ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ. Інваліди можуть контактувати одне з одним безкоштовно за наступних умов: а) вони є потенційними партнерами одне для одного; б) обидва мають серйозну інвалідність, описали її в своїх оголошеннях та позначили інвалідність в анкетній частині оголошення (бажано при створенні оголошення). Але! Не варто зосереджуватись лише на пільгах – крім безкоштовного листування в житті є багато чого іншого! Радимо почитати, як шукати супутника життя оптимально! Якщо Вас цікавить виключно безкоштовне листування без обмежень, без модерації, без жодних правил – користуйтесь соціальними мережами.

Далеко не завжди є корисним зосереджуватись насамперед на пільгах з багатьох причин. По-перше, це пастка – може, не варто ізольовувати себе не лише від решти світу, але й від тих, хто не здався? На нашому сайті використовується ДВОСТОРОННІЙ алгоритм пошуку потенційних партнерів, якщо Ви позначили себе інвалідом, Ваше оголошення зможуть побачити лише ті, хто шукає саме інваліда або обрав "будь-яку статуру". По-друге, це психологічний програш, Ви наперед визнаєте неповноспроможність. Одна справа, коли інвалідність дійсно помітна одразу: проблеми з пересуванням, ампутація, важка форма ДЦП, сліпота – подітись нікуди. Але зовсім інша справа, коли інвалідність мало- або зовсім непомітна, коли треба лише пити ліки, дотримуватись дієти, робити вправи, не переобтяжуватись, носити окуляри чи слуховий апарат – в таких випадках пільги з листування не будуть активовані, а Ви лише даремно обмежите свій доступ до бази даних та різко знизите шанси на успіх!

ПОРАДИ ІНВАЛІДАМ. Пам'ятайте: Ви – теж люди, нічим не гірші за інших! Не шукайте листування, шукайте споріднену душу. Це можна робити на нашому сайті без жодних листів. Повірте, спілкування в неті знайти набагато легше, ніж супутника життя. Не плутайте ці поняття! Натомість скористайтесь можливостями, що надає наш сайт УСІМ людям, які хочуть та в змозі допомогти собі, вміють читати, думати та робити щось для себе. Не чекайте на диво – ніхто за Вас цього не зробить! Проаналізуйте та оптимізуйте своє оголошення, примусьте його раціонально працювати на Вас, не день і не два, але доти, поки не зустрінете свою пару! Аналізуйте оголошення потенційних партнерів, ставте себе на їх місце, дивіться на себе і на своє оголошення їхніми очима. А про листування думайте в останню чергу, про пільги теж.

ВІДГУКИ ПРО САЙТ ЗНАЙОМСТВ ДЛЯ ШЛЮБУ ТА СЕРЙОЗНИХ СТОСУНКІВ:

Вельмишановні добродії! Був радий скористуватись послугами Вашого сайту: він дійсно створений з любов'ю та вирізняється професійністю. Шкода, що інформація про Вас недостатня серед можливих потенційних користувачів, що відчувається в обмеженій (на мій погляд) базі даних. Проте, іноді це допомагає побачити, що твій партнер, можливо, поряд (пригадуєте фінал фільму "Где находится "Нофелет"?"). Сподіваюсь, так сталось і зі мною. І у цьому, вважаю, є і Ваша доробка. Щиро дякую Вам та усім, хто звернув увагу на мою "невидиму" сторінку.
Щасти усім! Дай боже щастя, долі і добра!

Олег, (#10286) м. Вінниця.

>> інші відгуки про сайт знайомств для шлюбу >>

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту

християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
2 осіб online
6950 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2019
сайт знакомств ru