серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ ДО САЙТУ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ І ВІДПОВІДІ НА НИХ

1. А де саме можна подивитись на учасників Вашої гри? Чи обов'язково треба реєструватись? Хто саме підбирає партнерів?

2. Чи є в вас статистика про те, скільки подружніх пар утворилось завдяки вашому сайту і наскільки вони гармонійні?

3. Я б хотіла зареєструватись у Вашому клубі знайомств. Як це зробити?

4. Не можу пройти далі першого кроку реєстрації, вводжу стать, електронну адресу, пароль. А далі тільки електронна адреса і все. В чому справа?

5. Яким чином здійснюється реєстрація? Неймовірно довго заповнюється анкета. І якщо я зараз всю не заповню, яким чином зможу продовжити?

6. Я написала необхідну розповідь, але не змогла її завантажити. Спочатку говорилося, що розповідь коротка, потім, що містить контактну інформацію. Я навіть викреслила назву міста, де живу, але не допомогло.

7. У мене немає цифрового фотоапарату та сканера. Допоможіть порадою, як мені бути?

8. Як я можу надіслати свою фотографію для розміщення в службі знайомств?

9. Як я можу замінити фотографію? Всі світлини, що я намагаюсь внести до анкети, не відповідають стандартам (більше, ніж 128х192 пікселів).

10. На жаль, я не знаю англійської мови і тому не можу заповнити анкету до кінця!

11. Скажіть, як відбувається пошук партнерів. Я заповнила анкету, а як я зможу подивитися анкети потенційних партнерів?

12. У пошуку партнера-жінки я клікнув на ПОШУК і комп'ютер видав мені тільки одну жінку, але по Вашій статистиці у Вас є 254 жіночі оголошення. Як отримати доступ до них?

13. А чому я не можу подивитися всіх претендентів?

14. Після пошуку комп'ютер повідомляє, що знайдено 89 потенційних партнерів, але я можу побачити тільки 20 звичайних і 1 привілейованого. Як отримати доступ до всіх партнерів?

15. Не можу подивитися свій профайл (оголошення). Чому недоступний?

16. Я припустилася помилки в анкеті. Написала, що чоловік повинен бути з вищою освітою, хоча це не принципово . . . мій зріст 164 см, а не "менше 150" . . . чи можна це виправити?

17. Доброго дня, я народилась в травні 1980 року, в анкеті написано, що мені 32 роки, але мені на сьогоднішній день 31 рік, як це виправити?

18. Чи має ваш сайт відношення до якоїсь релігії (оскільки про це було питання в анкеті)?

19. Тепер я б хотіла зв'язатися зі знайденим партнером, як це зробити чи це платна послуга?

20. Поясніть мені, будь ласка, як сплатити за послугу перегляду анкети і написання людині листа. І яка імовірність, що мені відповість обрана мною людина?

21. Після реєстрації я натиснула "пошук" і мені комп'ютер видав, що підходить людина, з номером оголошення ХХХ. Як мені зв'язатися з ним?

22. Як довго моє оголошення залишатиметься в базі даних?

23. Одержала повідомлення про нового партнера, але не змогла відкрити його оголошення. Так хотілося побачити анкету дивовижного хлопця з Великобританії 30 років . . . У чому справа?

24. Скажіть будь-ласка якщо мені прийшла анкета, моя анкета теж надійшла до цієї людини?

25.Скажіть, будь ласка, як видалити анкету?

 

догори 1. А де саме можна глянути на учасників Вашої гри? Обов'язково треба реєструватися? Хто саме підбирає партнерів?

Це ніяка не гра, це прагматичний сайт знайомств для шлюбу та серйозних стосунків! Так, реєстрація АБСОЛЮТНО НЕОБХІДНА для пошуку партнера. При цьому Ви створюєте не лише своє оголошення, але й детальний запит на проведення пошуку потенційних партнерів. Підбір партнерів з бази данних здійснюється в ПОВНІЙ ВІДПОВІДНОСТІ з Вашим запитом, при цьому Ваші дані також мають ЦІЛКОМ відповідати запитам потенційних партнерів. Якщо Ви шукаєте партнера, скажімо, лише в Монголії, жителі інших країн виключаються з числа можливих кандидатів, і Ви зможете побачити лише мешканців Монголії, що шукають партнера в Україні. Так само відбувається з кожним параметром пошуку. Відсіювання заздалегідь неприйнятних незнайомців дозволить запобігти неминучим розчаруванням в майбутньому. Докладніше про це читайте в поясненнях до сайту знайомств Адам-і-Єва та каталозі сайтів знайомств.  

догори 2. Чи є у вас статистика про те, скільки подружніх пар утворилося завдяки вашому сайту і наскільки вони гармонійні?

Наш сайт базується на самообслуговуванні, через нас іде лише перший лист. Далі люди спілкуються без посередника. Або не спілкуються. Зрозуміло, що точну статистику за такої схеми вести неможливо.

Можемо сказати, що лише за перший рік роботи сайту з березня 2003 по березень 2004, зустрілись кілька десятків пар, але далеко не всі вважають за потрібне розповідати нам про свою подальшу долю. Можете подивитися відгуки про сайт знайомств Адам-і-Єва. Що стосується гармонійності – не варто вірити в казочки про чарівну роль психології, не кажучи вже про соціоніку та астрологію. Є загальновідомий факт, що одужання людей після важких психотравм внаслідок воєнних дій проходило з однаковою швидкістю як з допомогою психолога, так і без неї. Кохання, сім'я і любов – занадто важливі та інтимні речі, щоб перекладати відповідальність за них на когось. Ми лише збираємо та обробляємо інформацію, щоб Ви могли зробити остаточний та УСВІДОМЛЕНИЙ вибір самостійно за мінімуму листування!  

догори 3. Я б хотіла зареєструватись у Вашому клубі знайомств. Як це зробити?

На будь-якій сторінці виберіть в меню нагорі або в тексті гіперлінк "приєднуйтесь!" та цокніть на ньому лівою кнопкою миші. Реєстрація розбита на п'ять кроків, на першому введіть свою електронну адресу, яку перевіряєте регулярно. Для продовження реєстрації необхідно буде перевірити свою поштову скриньку, куди буде надіслано відповідний лінк з докладною інструкцією.

Увага! Наш сайт призначено лише для людей, що вміють користуватись електронною поштою! Далі дійте згідно з інструкцією, УВАЖНО, БЕЗ ПОСПІХУ, заповніть анкету (форму кожного кроку можна заповнювати в автономному режимі), пройдіть тест, введіть текстову інформацію, завантажте фотографію. Ви можете ознайомитись з докладним описом того, що треба приготувати для реєстрації на сайті знайомств для шлюбу. До Ваших послуг УНІКАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ для пошуку супутника життя, але, щоб навчитись ним користуватись, необхідно докласти зусиль, як, власне, в будь-якій серйозній справі.

Результат залежить в першу чергу від Вашої СТАРАННОСТІ та УВАЖНОСТІ, від дотримання інструкцій і рекомендацій. Пам'ятайте, пошук спорідненої душі – справа не миттєва, Ваше оголошення братиме участь у кожному пошуку, що здійснюватиметься на нашому сервері, за появи партнера, який задовольняє Вашим вимогам, Вам буде надіслане повідомлення-запрошення ознайомитися з його оголошенням.  

догори 4. Не можу пройти далі першого кроку реєстрації, вводжу стать, електронну адресу, пароль. А далі тільки електронна адреса і все. В чому справа?

На введену Вами електронну адресу був відправлений URL (лінк) для продовження реєстрації. Вам просто треба перевірити свою поштову скриньку і скористатись цим лінком. Якщо Ви зробили декілька спроб реєстрації, кожного разу надсилався новий URL, при цьому попередні анулюються. В такому разі необхідно скористатись ОСТАННІМ листом з темою "НОВА адреса для продовження реєстрації".

Якщо Ви не отримали листа з адресою для продовження реєстрації, можливі три причини (за ступенем поширеності):
а) Ви ввели свою адресу з помилкою, перевірте уважно (іноді буває Jandeks замість Yandex, MAIL.UA замість MAIL.RU або зайвий пробіл чи хоча б одна літера адреси набрана кирилицею) та виправте;
б) Ваша поштова скринька переповнена / анульована / заморожена / деактивована, зазвичай через те, що Ви давно не користались нею або не видаляли повідомлення після прочитання;
в) Адміністратор Вашого поштового сервера (або Ви самі) невірно обрали налаштування антивірусного та/або антиспамового фільтра, і всі "підозрілі" листи, наприклад, від невідомих людей, мовчки знищуються або відсилаються до карантину в окрему папку СПАМ.

В другому випадку Вам треба або активувати свою поштову скриньку, або "почистити" її від старих повідомлень, або заведіть нову поштову скриньку на якісному поштовому сервісі, скажімо, Google або Yandex. Тільки не беріть її як одноразову акцію! Без надійної електронної пошти Ви не зможете користуватись нашими послугами, а Ваші потенційні партнери не зможуть зв'язатись з Вами! Цю електронну скриньку необхідно перевіряти регулярно. Ми нікому не передамо Вашу адресу.

В третьому випадку слід зайти в папку СПАМ або іншу, куди можуть надходити листи від нового/неперевіреного адресата, знайти там серед останніх повідомлень листи з нашого сервера, помітити їх галочкою та означити, що це НЕ СПАМ. Після цього листи з нашого сервера мають надходити одразу до папки ВХІДНІ (INBOX). Деякі поштові служби застосовують негнучкі поштові фільтри задля полегшення життя адміна. Скажіть їм своє "фе" і заведіть поштову скриньку на нормальній поштовій службі. Можемо порадити взяти поштову скриньку в серйозного місцевого провайдера або в таких службах, як Yahoo, Yandex, або, найкраще – Gmail (Google Mail) Звідти, до речі, можна зробити переадресацію на іншу поштову скриньку, і, якщо Ваш мобільний оператор підтримує цю функцію, отримувати смс-повідомлення про нові листи.  

догори 5. Яким чином здійснюється реєстрація? Неймовірно довго заповнюється анкета. І якщо я зараз усю не заповню, яким чином зможу продовжити?

Якщо Ви вважаєте, що пошук супутника життя – розвага, Ви глибоко помиляєтесь! Пошук супутника життя – серйозна справа, приділіть їй хоча б годину! Наш сайт знайомств для шлюбу та серйозних стосунків – цілком серйозна служба. Ви безрезультатно шукали свою другу половину багато років, а ця година, можливо, змінить Ваше життя, тож будьте уважні і не поспішайте! Реєстрація розбита на 5 кроків. Внизу сторінки на кожному кроці Ви побачите лінк для продовження реєстрації з того місця, до якого Ви дійшли, додайте його в папку "Вибране". Вподовж 48 годин Ви можете продовжити створення оголошення.

Крім того, зовсім необов'язково вводити свої дані в режимі on-line, після вивантаження чергової сторінки можна від'єнатись і заповнювати сторінку в автономному режимі off-line, уважно, без поспіху. Після введення і перевірки інформації натисніть кнопку "далі", комп'ютер автоматично підключиться і дані будуть передані. Якщо щось було заповнено неповністю або невірно, з'явиться повідомлення про помилку червоними літерами, виправте необхідне. Якщо все вірно, завантажиться наступна сторінка і можна буде знову відключитися, щоб спокійно обміркувати наступні запитання.  

догори 6. Я написала необхідну розповідь, але не змогла її завантажити. Спочатку говорилося, що розповідь коротка, потім, що містить контактну інформацію. Я навіть викреслила назву міста, де живу, але не допомогло.

Розповідь повинна складатися з 200-500 слів і не містити поштових та електронних адрес, вебпосилань, номерів телефонів, ICQ, IRC і іншої контактної інформації. Це зазначено у правилах сайту знайомств для шлюбу. Зрозумійте нас правильно – наш сайт на самоокупності, нас не субсидують ні дядечко Сорос, ні Кремль, реклама практично відсутня, тому добродійність ми можемо собі дозволити лише для інвалідів.

На жаль, програма-фільтр може сприймати зайві цифри як контактну інформацію. Не слід зловживати числами на кшталт 2001-2003, 90-60-90, 175-190 та ін. Всі необхідні числові дані вже вказані в попередній анкеті, за винятком, хіба що, Вашої ваги. Повірте, цифри – не головне! Просто відкрийте свою душу, покажіть своїм потенційним партнерам, ЩО Ви за людина. Якщо попередження про контактні дані помилкове, просто кілька разів цокніть на кнопці "Далі".

Більшість клієнтів під час реєстрації навіть не здогадуються, наскільки важливою є розповідь-презентація. Саме за нею Вас будуть обирати серед інших потенційних партнерів, саме за нею шукається споріднена душа! Саме за нею Ви шукатимете споріднену душу серед потенційних партнерів, знайдених в базі даних за Вашим запитом!  

догори 7. У мене немає цифрового фотоапарату та сканера. Допоможіть порадою, як мені бути?

Візьміть свою улюблену фотографію (портрет), флешку або диск CD-RW, зайдіть у будь-який комп'ютерний клуб, відскануйте фотографію і збережіть її на флешку або диск у форматі JPEG, GIF, PNG. Можна звернутись до друзів, у фотостудію, комп'ютерну фірму, чи ще кудись. Можна скористатись мобільним телефоном або веб-камерою, навіть з їх допомогою можна отримати достатньо якісний портрет крупним планом з гарним освітленням. Тут Ви знайдете додаткові поради з вибору фотографії для сайту серйозних знайомств.  

догори 8. Як я можу надіслати свою фотографію для розміщення в службі знайомств?

Завантаження фотографії здійснюється на останньому кроці реєстрації. Для цього спершу потрібно заповнити анкету, тобто відповісти на запитання стосовно Вас і бажаного партнера, пройти психологічний тест (за їх результатами буде створений запит для пошуку потенційних партнерів), ввести розповідь принаймі однією мовою, своє ім'я та заголовок у залежності від обраних країн, можливо, кількома мовами. Для початку реєстрації виберіть в меню на будь-якій сторінці "приєднуйесь!" та дотримуйтесь інструкцій. Без проходження ВСІХ вищеперелічених етапів Ваша світлина нікому не потрібна.

Після завантаження фотографії треба почекати, поки модератор перегляне Ваше оголошення, а фоторедактор обробить світлину. Про це на екрані з'являється повідомлення ЧЕРВОНИМ ЖИРНИМ ШРИФТОМ.  

догори 9. Як я можу замінити фотографію? Всі світлини, що я намагаюсь внести до анкети, не відповідають стандартам (більше, ніж 128х192 пікселів).

Вам слід надіслати свою фотографію (або фрагмент фотографії, де гарно видно обличчя) ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ. Ви можете скористатись будь-якою електронною адресою нашого сайту знайомств для шлюбу та серйозних стосунків, відповівши, скажімо, на листа-підтвердження про реєстрацію або листа про успішне змінення оголошення.

Додайте до цього листа потрібний файл. Зазвичай достатньо розміру 500 Кб, хоча цілком вистачає 100 Кб, аби на цій світлині було гарно видно Ваше обличчя. Найкраще використовувати формат JPEG(JPG), хоча GIF, PNG, BMP і TIF також прийнятні. Не варто надсилати кілька фотографій, виберіть самі найкращу! Нагадуємо, для оголошення потрібен лише Ваш портрет або фрагмент фотографії, де гарно видно обличчя цілком. Достатньо знімка мобільним телефоном або веб-камерою крупним планом з розрішенням 640х480 пікселів, але обов'язково з гарним освітленням!

Ваша фотографія буде відредагована фоторедактором з найкращою якістю та розміщена в оголошенні замість старої світлини протягом кількох годин.  

догори 10. На жаль, я не знаю англійської мови і тому не можу заповнити анкету до кінця!

Дурниці! Достатньо надати розповідь 200-500 слів ОДНІЄЮ мовою, українською або російською. Якщо Ви шукаєте долю також в далекому зарубіжжі, необхідно заповнити поля форми, призначені для назви оголошення та Вашого імені англійською. Розповідь-презентація іноземною мовою НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА, але БАЖАНА! Це елементарна ввічливість. Можно скористатись онлайн-перекладачем прямо с нашого сайту або перекладачем в Гуглі.

Якщо ж Ви дійсно зацікавлені в пошуку супутника життя поза межами СНД, Ваші шанси зростуть, якщо Ви надасте щиру розповідь також англійською або іншою іноземною мовою (крім російської). Не радимо використовувати для цього машинний перекладач. Навіть кращий з них Стайлус/Промт працює непогано при перекладі з англійської, але щоб одержати пристойний переклад у зворотній бік, необхідно використовувати прості речення без упускання службових слів, слідкувати, щоб не було помилок. Можна попросити допомоги у друзів або посидіти самому зі словником, підправляючи машинний переклад. Повторюємо, ми цього не вимагаємо, але це виключно в Ваших інтересах. Ми надаємо послуги з перекладу, але вони платні, так само як і пересилання листів потенційним партнерам. Якщо Ви знаєте німецьку і шукаєте партнера в Німеччині та ін. країнах, де говорять німецькою, можете помістити Вашу розповідь німецькою мовою. Можна використовувати й інші мови, наприклад, французьку чи іспанську.  

догори 11. Скажіть, як відбувається пошук партнерів. Я заповнила анкету, а як я зможу подивитися анкети потенційних партнерів?

Пошук здійснюється згідно з Вашим запитом на проведення пошуку потенційних партнерів АВТОМАТИЧНО – після завершення реєстрації, зміни оголошення або просто після входу на сайт як зареєстрованого користувача. Якщо Ви завантажили на останньому кроці реєстрації фотографію нестандартного розміру, Вам доведеться почекати кілька годин, доки ми відредагуємо світлину та внесемо Ваше оголошення до бази даних. Одразу після цього Вам будет надіслано листа про завершення реєстрації з наданим номером оголошення. Якщо Ви завантажили фото необхідного формату і розміру, одразу відбувається перехід на Ваше оголошення в скороченому вигляді, де під Вашим портретом є посилання "Перевірити моє оголошення на помилки" і нижче "Пошук потенційного партнера – ШУКАТИ ЧОЛОВІКА (ЖІНКУ)" або "хх партнерів знайдено! – Хочете їх ПОБАЧИТИ?", цокнувши на якому, Ви зможете побачити результати пошуку.

Під час проведення пошуку програма вибере з бази даних оголошення, що ПОВНІСТЮ відповідають Вашому запиту. Але це ще не все – при пошуку забезпечується ДВОСТОРОННЯ відповідність, тобто Ваші дані також мають відповідати запитам потенційних партнерів. Таким чином, Вам не треба буде відволікатись на вочевидь безперспективні варіанти. Скажімо, молодій дівчині не будуть пропонуватись оголошення старезних дідуганів (якщо, звісно, вона цього не схоче). Але і в цьому випадку Вона зможе побачити оголошення не всіх дідусів, а лише тих, що шукають молоду дівчину. Тут можна дізнатись більше про алгоритм пошуку потенційних партнерів  

догори 12. У пошуці партнера-жінки я клікнув на ПОШУК і комп'ютер видав мені тільки одну жінку, але по Вашій статистиці у Вас є кілька тисяч жіночих оголошень. Як отримати доступ до них?

Вочевидь, решта не відповідають Вашому запиту або Ви не відповідаєте їхнім запитам. Наприклад, країна проживання партнера, вік, статура, наявність дітей, паління і т. д. Тим більше, що в нас під час пошуку забезпечується двостороння відповідність, таким чином економиться Ваш час. Як тільки в нашій базі з'явиться клієнт, що цілком відповідає Вашому запиту і чиїм запитам відповідають Ваші дані, Вам автоматично буде надіслано листа про появу нового потенційного партнера із запрошенням ознайомитися з цим оголошенням (якщо Ви не відмовились від цієї послуги).

Можливо, Вам слід змінити своє оголошення, особливо стосовно вимог, висунутих до партнера. Уважно перевірте своє оголошення на помилки і, якщо потрібно, виправте їх, після чого зробіть повторний пошук. Справа в тім, що часто вибираються неоптимальні чи навіть взаємовиключні параметри пошуку, які необґрунтовано знижують кількість знайдених потенційних партнерів. Читайте докладніше, як оптимізувати пошук потенційних партнерів. 

догори 13. А чому я не можу подивитися всіх претендентів?

Навіщо? Претендентів на що? З таким самим успіхом можна вийти на вулицю і чиплятись до всіх людей підряд: "Привіт, претенденте!" Що може бути безглуздіше? Ми склали алгоритм сайту таким чином, щоб виключити зайві витрати часу на пошуки і водночас не пропустити жодного потенційно прийнятного кандидата, тобто для досягнення найвищої ефективності пошуку партнера з метою шлюбу та серйозних стосунків. Практично в усіх інших службах знайомств є фотогалереї і т. п. послуги, отже, якщо Вам просто хочеться приємно провести час, можете підібрати менш серйозний сайт в аналітичному українському каталозі сайтів знайомств.

Якщо Ви не висуваєте жодних вимог до партнера (обравши варіанти "не має значення" і "будь-яке" на всі запитання анкети), можна отримати схожий ефект – кілька сотень партнерів, але невже Вам байдуже, який вік, зріст, освіта, статура, сімейний статус та інші важливі якості будуть у Вашого партнера? Крім того, у нас є обмеження – у безкоштовному режимі Ви зможете побачити не більше 20 звичайних (тобто тих, що не оплатили привілейованого членства) потенційних партнерів з найбільшим коефіцієнтом психологічної сумісності плюс всіх привілейованих членів, що відповідають Вашому запиту. Якщо хочете отримати повний доступ до всіх потенційних партнерів (а іноді це декілька сотень), та ще й з правом листування – сплатіть за привілейоване членство.  

догори 14. Після пошуку комп'ютер повідомляє, що знайдено 89 потенційних партнерів, але я можу бачити тільки 20 звичайних і 1 привілейованого. Як отримати доступ до всіх партнерів?

Для цього треба стати привілейованим членом, сплативши додаткові послуги GOLD або SUPER-MAIL. Тоді Ви не тільки зможете бачити ВСІХ своїх потенційних партнерів, але й контактувати з ними без обмежень. Крім того, ВСІ потенційні партнери зможуть побачити Ваше оголошення і одразу надіслати Вам безкоштовно листа.

Звичайно, більшість наших клієнтів користуються базовими послугами безкоштовно. Тим більше, що неперевершену якість підбору партнерів, їх серйозність, інформативність оголошень, ефективність та чесність нашого підходу можна оцінити, не сплативши жодної копійки. Почитайте відгуки про нашу службу. Тим не менш, привілейоване членство в кілька разів збільшить Ваші шанси та значно прискорить пошук своєї долі.

Якшо ж Ви переконані, що в Інтернеті все має бути безкоштовним, особливо важливо оптимізувати своє оголошення, в т.ч. попрацювати над його змістом. Спробуйте відредагувати своє оголошення, УВАЖНО проаналізуйте КОЖНЕ запитання анкети і тесту, конкретизуйте вимоги до партнера, тоді зайві випадкові партнери відсіються. Щоб не прогавити свою долю в безкоштовному режимі, кількість потенційних партнерів має бути близько 20. І не забувайте – БЕЗ детальної щирої РОЗПОВІДІ знайти свою другу половину неможливо, принаймні безкоштовно!  

догори 15. Не можу подивитися свій профайл (оголошення). Чому недоступний?

Можливо, Ви невірно ввели ідентифікаційну інформацію. Одразу після закінчення реєстрації Вам було надіслано повідомлення про завершення реєстрації з ідентифікаційним номером та паролем. Праворуч в верхній частині будь-якої сторінки введіть цей номер (# Вашого оголошення) і свій пароль. Зверніть увагу на розкладку клавіатури, для пароля використовуйте латиницю і цифри, не переплутайте віконця для номера та пароля, перевірте, чи не ввімкнено Caps Lock (заглавні літери), цокніть на кнопці "Вхід/Enter". Якщо забули свій номер і пароль, під цією кнопкою є лінк "забули номер / пароль?", цокніть на ньому, та введіть у вікні, що з'явиться, свою електронну адресу, яку вказували при реєстрації. На цю поштову скриньку Вам буде вислана необхідна інформація.  

догори 16. Я припустилася помилки в анкеті. Написала, що чоловік повинен бути з вищою освітою, хоча це не принципово . . . мій зріст 164 см, а не "менше 150" . . . чи можна це виправити?

Звичайно, Ви можете самі змінити своє оголошення і переглянути вимоги до партнера. Для цього зайдіть як зареєстрований член (див. попереднє запитання) і в меню під скороченим варіантом Вашого оголошення виберіть "зміна оголошення – редагувати". Процес зміни нагадує створення оголошення, покроковий, тільки раніше введені дані будуть уже підставлені, можете виправляти усе, що вважаєте за потрібне. Не забувайте користуватись клавішею Ctrl для виділення декількох варіантів відповідей на запитання стосовно бажаного партнера!!!

УВАГА! Зміни набувають чинності тільки після проходжения ВСІХ етапів! (Зміну фотографії краще пропустити, виберіть посилання "Якщо заміна фотографії не потрібна, прямувати далі"). Аби замінити фотографію окремою процедурою, читайте вище. По закінченні редагування знов вийдете на своє оголошення, вже оновлене. Це говорить про те, що зміни набули чинності. Не забудьте провести пошук партнера за новими параметрами!  

догори 17. Доброго дня, я народилась в травні 1980 року, в анкеті написано, що мені 32 роки, але мені на сьогоднішній день 31 рік, як це виправити?

Вік у нас обчислюється як різниця поточного року та року народження. Цей метод округлення аніскільки не менш точний, ніж число повних років. Рік народження Ви вказали вірно? Тоді немає про що хвилюватись.

Наш сайт НЕ призначено для обчислення числа повних років або точного віку з точністю до місяців та днів. НІДЕ на нашому сайті не згадується "число повних років". При реєстрації ми не просимо вказувати день народження. Це зайве, враховуючи спеціалізацію сайту.

Якщо Ви вірите, що Ваших потенційних партнерів цікавить Ваш точний вік або день народження (хоча це, повірте, не так), можете вказати день свого народження в тексті оголошення. Це не заборонено.  

вверх 18. Чи має ваш сайт відношення до якоїсь релігії (оскільки про це було питання в анкеті)?

Розробники сайту – практикуючі православні християни (або, як кажуть наші "канонічні" брати – воцерковлені) з толерантним ставленням до інших конфесій і релігій. Ми намагались врахувати інтереси різних людей, в тому числі віруючих. Єдине обмеження і вимога до наших клієнтів – щоб люди всерйоз шукали шлюбу чи довгострокових стосунків. Серед тисяч служб знайомств в українському і російськомовному Інтернеті немає жодного професійного сайту знайомств, що враховує інтереси віруючих різних релігій та конфесій. Крім того, ми передбачили на нашому сайті знайомства для інвалідів, а саме: спеціальні параметри пошуку та безкоштовне листування інвалідів одне з одним.  

догори 19. Тепер я б хотіла зв'язатися зі знайденим партнером, як це зробити, чи це платна послуга?

Якщо цей партнер не є привілейованим, то Вам доведеться сплатити за право надіслати йому листа, бо ця послуга відноситься до додаткових, тобто платних. Для того, щоб двоє потенційних партнерів зв'язались через нашу службу, один з них має заплатити за контакт. Ця послуга здійснюється безкоштовно тільки в тому випадку, коли обидва потенційні партнери є інвалідами. Докладніше див. додаткові послуги..

Вашого листа буде автоматично підписано Вашою зворотною адресою, він міститиме посилання на Ваше оголошення. Крім цього, Ви можете надавати в листі будь-яку контактну інформацію. До речі, в кожному листі є нагадування: "Увага! Ви можете відповісти їй напряму так само, як Ви відповідаєте на будь-якого листа електронної пошти. Звісно, безкоштовно." На жаль, вміння клієнтів читати та думати, так само, як їх смаки та вихованість, ми гарантувати не можемо.  

догори 20. Поясніть мені, будь ласка, як сплатити за послугу перегляду анкети і написання людині листа. І яка імовірність, що мені відповість обрана мною людина?

Перегляд оголошення Вашого партнера безкоштовний, у короткому варіанті оголошення партнера під заголовком і ім'ям є посилання "детальніше", цокніть на ньому. Якщо оголошення заповнювалося різними мовами (російською чи англійською), можливо, Ви не побачите одразу розповідь партнера про себе, і потрібно буде цокнути під фото на лінку ""Якщо бажаєте подивитись персональну інформацію російською та англійською, цокніть тут"".

Питання оплати і ціни досить докладно викладені на сторінках ціни і оплата додаткових послуг сайту знайомств. Імовірність того, що Ваш партнер відповість на листа, залежить перш за все від Вас! Ми здійснюємо 100% моніторинг оголошень з метою перевірки реальності електронних адрес і серйозності намірів, видаляємо старі непрацюючі оголошення. Решта залежить від Вас, наскільки серйозно Ви поставилися до створення свого оголошення (всі листи, що надсилаються потенційним партнерам, містять посилання на Ваше оголошення і підписані Вашою зворотньою адресою), ну й, звісно, від Вашого листа!

Ясно, що смаки та вихованість Вашого потенційного партнера залежить не від нас з Вами. На жаль, етика листування в епоху кнопкодавів змінилась – ввічливі листи про відмову пишуть дуже рідко, частіше просто відправляють в ігнор. Також має значення комп'ютерна грамотність та зрілість адресату.  

догори 21. Після реєстрації я натиснула "пошук" і мені комп'ютер видав, що підходить людина, з номером оголошення ХХХ. Як мені зв'язатися з нею?

У Вас є два варіанти:

А. Активний – заплатити за пересилання листа, докладніше див. додаткові послуги, або

Б. Пасивний. Усім клієнтам за замовчуванням автоматично і безкоштовно розсилаються повідомлення про появу в базі даних нових потенційних партнерів, які цілком відповідають їхнім запитам. Таким чином, Ваш партнер, скоріш за все, одержав такого листа із запрошенням ознайомитися з Вашим оголошенням (хоча іноді наші клієнти вказують електронні адреси, які перевіряють дуже рідко). Тож можете почекати – можливо, Ви йому теж сподобаєтеся і він схоче заплатити, щоб написати Вам.

Якщо Ви відносите себе до тих, хто вважає, що всі послуги в Інтернеті мають бути безкоштовними і принципово не хочете платити, радимо приділити особливу увагу своєму оголошенню, в першу чергу, щирій розповіді та фото, бо саме за розповіддю відчувається рідна душа, за право зв'язатись з якою не шкода сплатити невеличку суму, яку можна порівняти з ціною пляшки виноградного вина чи відвідуванням кінотеатру. Тобто, витративши додаткові півгодини на створення оголошення, Ви можете заощадити цю суму і значно збільшити Ваші шанси в пошуках супутника життя.  

догори 22. Як довго моє оголошення залишатиметься в базі даних?

Оголошення залишатиметься в базі даних доти, доки Ви не схочете його видалити чи не втратите інтерес до нашого сервісу – через 12 місяців після останнього відвідування нашого сайту як зареєстрованого користувача, (для зміни оголошення чи пошуку партнера) Ваше оголошення і всі дані про Вас будуть видалені з нашої бази даних. Також Ваше оголошення буде видалено, якщо електронна адреса, введенна при реєстрації, стане недійсною (наприклад, заморожена, або поштова скринька переповнена).  

догори 23. Одержала повідомлення про нового партнера, але не змогла відкрити його оголошення. Так хотілося побачити анкету дивовижного хлопця з Великобританії 30 років . . . У чому справа?

Якщо Ви не змінювали останнім часом своє оголошення, напевне, його оголошення було змінено або видалено, тут можливі декілька варіантів:

– коли ця людина проводила пошук, Ваші запити співпадали, тобто в момент, коли Вам було послане це повідомлення, Ви з ним були потенційними партнерами. Але незабаром ця людина змінила своє оголошення так, що тепер Ви не відповідаєте його запиту, отже Ви більше не є потенційною партнеркою для нього, а він – для Вас;

– після ознайомлення з оголошеннями своїх потенційних партнерів ця людина з якихось причин видалила своє оголошення;

– хоча ми здійснюємо 100% моніторинг оголошень, на сайті передбачено також автоматичний режим реєстрації. Іноді трапляються "просунуті", але не дуже серйозні клієнти. Коли наш редактор виявляє несумлінність / несерйозність Вашого партнера, таке оголошення може бути видалене з бази даних. Причини можуть бути наступні: фіктивна фотографія (наприклад, зображення тваринки або політика замість своєї фотографії), порнографічний малюнок, впертість у спробах розмістити контактну інформацію, явно хибні дані в анкеті (вік, стать, розповідь), інші порушення правил. Коли порушення не дуже серйозні, ми надсилаємо попередження автору оголошення і даємо день-два на виправлення, але іноді змушені знімати оголошення негайно, щоб не ображати почуття наших клієнтів і не дискредитувати нашу службу;

– оголошення може бути видалено як таке, що не працює, коли електронна адреса, на яку воно зареєстроване, стає недійсною. Таке трапляється, наприклад, коли клієнт довго не перевіряв свою поштову скриньку або не видаляв вхідних листів після прочитання. Коли поштова скринька переповнена, заморожена чи деактивована, повідомлення, що генеруються автоматично, повертаються на наш сервер. Ніхто з потенційних партнерів також не зможе зв'язатись з цією людиною, тому таке оголошення перетворюється на безплідний баласт, який ми видаляємо після відповідної перевірки.  

вверх 24. Скажіть будь-ласка якщо мені прийшла анкета, моя анкета теж надійшла до цієї людини?

Можливо, Ви маєте на увазі, чи в змозі Ваш потенційний партнер бачити Ваше оголошення? Чи – отримав він повідомленн про появу нового потенційного партнера (Вашого оголошення)?

Якщо ця людина не відмовилась від отримання повідомлень про появу нових потенційних партнерів, він зможе з цього листа відкрити Ваше оголошення. Також привілейовані члени можуть бачити усіх своїх потенційних партнерів, тому вони, якщо такі є серед Ваших потенційних партнерів, гарантовано мають доступ до Вашого оголошення.

Якщо ця людина не є привілейованим членом та відмовилась від отримання повідомлень про появу нових потенційних партнерів, вона має доступ до Вашого оголошення з певною вірогідністю. Чим вище коефіцієнт сумісності, тим більша ця вірогідність. Також, чим конкретніше її запит на проведення пошуку (тобто, чим менше в її запиті відповідей "не має значення"), тим вірогідність вища.

Серйозність намірів та відповідальність виявляють себе в наступному: регулярність, з якою потенційний партнер перевіряє свою пошту та заходить на наш сайт; навички роботи з комп'ютером, контроль роботи спам-фільтра, тощо, та ін.  

вверх 25. Скажіть, будь ласка, як видалити анкету?

Якщо Ви не знайшли відразу підходящого партнера, не поспішайте видаляти оголошення, в 80-90% випадків причиною невисокого результату пошуку стають елементарні помилки при заповненні анкети, як на запитання про себе, так і про бажаного партнера. Перевірте уважно своє оголошення на помилки (пам'ятайте, алгоритм підбору партнерів забезпечує двосторонню відповідність запитів та даних, жоден комп'ютер не здатен читати Ваші думки і виконує те, що Ви йому наказуєте робити, а не те, що Вам хочеться! Будь-яка незначна помилка в запиті на проведення пошуку сприймається комп'ютером буквально і може виявитись фатальною). За необхідності виправте своє оголошення і проведіть повторний пошук. Навіть якщо й тепер Ви не знайшли свою долю, не поспішайте видаляти своє оголошення, наша база даних постійно оновлюється і доля знайде Вас за тиждень, місяць чи навіть рік, причому Вам нічого не треба робити для цього – про появу нового потенційного партнера Ви будете негайно сповіщені електронною поштою. Див. також видалення оголошення.

Не забувайте, що на відміну від більшості служб знайомств, у нас відсутній ефект старіння оголошень. Крім того, ми забезпечуємо повну конфіденційність – Ваше оголошення зможе побачити тільки та людина, яка цілком і взаємно відповідає Вашим вимогам, – це теж абсолютно унікальна особливість серед служб знайомств.

Якщо Ви все-таки вирішили видалити своє оголошення, Вам слід зайти на сайт як зареєстрованому користувачу (з введенням пароля та номера оголошення) і в меню під Вашим портретом цокнути на "видалити оголошення – анулювати".

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту

християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
3 осіб online
6950 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2019
сайт знакомств ru