серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

Безкоштовні послуги сайту знайомств для шлюбу та серйозних стосунків

1. РЕЄСТРАЦІЯ (СТВОРЕННЯ ОГОЛОШЕННЯ) на сайті знайомств для шлюбу та серйозних стосунків. Після перевірки електронної пошти створюється детальний запит на проведення пошуку (за допомогою анкети і тесту), а також, власне оголошення-презентація, звернене до потенційних партнерів. Останній крок – завантаження фотографії. Після обробки світлини (це триватиме пару годин) Ваше оголошення буде активовано і Ви отримаєте доступ до бази даних сайта знайомств Розпочніть реєстрацію прямо зараз!

2. ПРОФЕСІЙНА ОБРОБКА ФОТОГРАФІЙ на сайті знайомств для шлюбу та серйозних стосунків. Будь-ласка, не намагайтесь за будь-яку ціну редагувати своє фото самостійно, в 99% випадків результат жахливий! Завантажте файл і за декілька годин ми підготуємо Ваш портрет стандартного розміру з найвищою якістю. Якщо схочете колись змінити фотографію – зв'яжіться з нами і надішліть її електронною поштою для якісної обробки. Не треба лякати потенційних партнерів жахливими фотографіями!

3. ПОШУК В БАЗІ ДАНИХ сайту знайомств для шлюбу та серйозних стосунків. Після активації оголошення (із світлиною стандартного розміру), Ви зможете проводити пошук потенційних партнерів в нашій базі даних. Ви зможете побачити до 20 оголошень звичайних членів з найбільшим коефіцієнтом сумісності плюс всіх привілейованих членів, що відповідають Вашому запиту.

4. ЗМІНА ОГОЛОШЕННЯ на сайті знайомств для шлюбу та серйозних стосунків. Якщо Ви не задоволені результатом пошуку або знайшли помилки в своєму оголошенні, можете змінювати своє оголошення (і фото) скільки завгодно. Редагування (зміна) оголошення дуже схожа на реєстрацію, тільки всі дані вже підставлені. Зміни набувають чинності після проходження всіх п'яти кроків. Не забудьте провести пошук після зміни оголошення!

5. ІНФОРМУВАННЯ ПРО НОВИХ ПАРТНЕРІВ. Ваше оголошення бере участь у кожному пошуку, що здійснюється на сайті знайомств для шлюбу та серйозних стосунків. Ми негайно повідомимо Вас про появу нового потенційного партнера (якщо Ви не відмовились від цієї послуги). Ми працюємо навіть коли Ви спите!

6. КОНТАКТ З ПОТЕНЦІЙНИМИ ПАРТНЕРАМИ. Перш за все, Ваші потенційні партнери можуть надсилати Вам листи. Їх листи пересилатимуться на Вашу поштову скриньку, на яку зареєстровано Ваше оголошення. Кожен лист підписується зворотною адресою Вашого потенційного партнера та містить посилання на його/її оголошення, Ви можете легко відповісти на цього листа при бажанні. Ви можете також надсилати листи самі безкоштовно тим своїм потенційним партнерам, які сплатили привілейоване членство у сайті знайомств для шлюбу та серйозних стосунків. Безкоштовно листуватись між собою без будь-яких обмежень можуть інваліди, що є потенційними партнерами.

Але, головне – у нас НЕ ТРЕБА ПИСАТИ потенційному партнеру, аби дізнатись про нього! Просто прочитайте уважно оголошення потенційного партнера, не переносьте на нього/неї свої фантазії, не наділяйте його/її рисами свого ідеалу – автора кожного оголошення видно як на долоні! Сподобалась людина – одразу пишіть йому/їй не гаючи, не упускайте шанс! Один лист коштує зовсім недорого. І, навпаки, якщо є щонайменші сумніви – залиште и не обманюйте себе. Ніякі листи не допоможуть! Ми знайомимо людей ЧЕСНО і ВІДКРИТО, з МІНІМУМОМ ЛИСТУВАННЯ. Багатьом парам, що знайшли одне одного на нашому сайті знайомств для шлюбу та серйозних стосунків, вистачило одного листа на двох. Ми виконуємо багато невидимої роботи, яка збільшує ефективність сайту знайомств, наприклад, відстеження та видалення непрацюючих і несерйозних оголошень, або таких, що порушують правила сайту знайомств для шлюбу та серйозних стосунків, надаємо технічну та консультативну підтримку.

Ви можете відмовитись від розсилання повідомлень про появу нових потенційних партнерів або зміну їх оголошень. Ви можете також видалити своє оголошення в будь-який момент, якщо Вас більш не цікавитиме пошук супутника життя. До речі, якщо Ви припините користуватись нашим сайтом знайомств для шлюбу та серйозних стосунків, за деякий час Ваше оголошення буде видалено автоматично після відповідної перевірки.

ВІДГУКИ ПРО САЙТ ЗНАЙОМСТВ ДЛЯ ШЛЮБУ ТА СЕРЙОЗНИХ СТОСУНКІВ:

Дякую Богові і Вам за створення такого чудового сайту! Давно шукаю серйозних стосунків, але їх не доводилось мати через знайомство на інших сайтах. А тут настільки серйозний підхід, що, перечитавши ваші поради, задумуєшся над виправленням анкети. Якби тільки молодь знала... істину справжнього життя, то не наробила б стільки помилок змолоду. Цю інформацію потрібно анонсувати і розповсюджувати і ваш сайт пропонувати своїм знайомим. Скажіть тільки як Вам допомогти?

Тетяна

>> інші відгуки про сайт знайомств для шлюбу >>

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту

християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
2 осіб online
6950 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2019
сайт знакомств ru