серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

ПОШУК СУПУТНИКА ЖИТТЯ, ОПТИМІЗАЦІЯ

або як правильно користуватись сайтом знайомств Адам-і-Єва

Майже всі так звані "сайти знайомств" відверто дискредитують та експлуатують поняття любов і кохання. Наш сайт вірніше було б назвати не "сайтом знайомств" і навіть не "службою знайомств", а "сайтом для пошуку спорідненої душі (супутника життя) з мінімумом листування". Але, оскільки таких пошукових запитів ніхто не створює, ми вимушені дотримуватись поширеної термінології.

Інакше наш сайт можна назвати електронною свахою, роботу якої Ви програмуєте самі. Відповідно, результат залежить в першу чергу від Вас. Не лише на стадії пошуку потенційних партнерів, але й потім, коли Ви аналізуватимете їх оголошення, а вони – Ваше; і пізніше – на стадії листування та живого спілкування. Ми не втручаємось у Вашу долю та не виправлятимемо Ваших помилок на кожному кроці. Хіба що дамо зараз кілька корисних підказок. Отже:

1. ОПТИМІЗАЦІЯ ЗАПИТУ НА ПРОВЕДЕННЯ ПОШУКУ. Найчастіше причиною поганого результату пошуку є невміння мислити логічно та совкова інфантильність. Алгоритм пошуку забезпечує ПОВНУ ДВОСТОРОННЮ відповідність даних запитам потенційних партнерів. Не зрозуміли? Перечитайте ще раз і ще. Ті оголошення, які не відповідають хоча б одному пункту запиту, залишаються прихованими. Оптимально складений запит забезпечує близько 20 оголошень потенційних партнерів в безкоштовному режимі. На стадії реєстрації ми мусимо виправляти дитячі помилки десь у 70% оголошень. Приклади безглуздих помилок, які ми виправляємо при реєстрації, зрозумілою мовою можна описати таким чином: "некуряща дівчина шукає хлопця, якій курить дуже рідко" (тобто курці і некурящі неприйнятні). Або "жінка, яка вірує, але не ходить до церкви, шукає чоловіка, який вірує, але не ходить до церкви" (мабуть, щоб разом не ходити до церкви – саме цього їй не вистачає для повного щастя).

Якщо знайдених партнерів забагато – пройдіться по вимогах, які Ви висуваєте до потенційних партнерів в анкетній частині оголошення, в першу чергу по тих, де Ви відповіли "будь-яка", "не має значення". Важко повірити, що комусь байдужі вік партнера, зріст, статура. Якщо знайдених партнерів замало – знайдіть на своїй клавіатурі клавішу CTRL і навчіться нею користуватись аби обирати по кілька варіантів відповідей, скажімо, статуру для партнера "атлетична+середня+трохи повніша за середню", освіту "вища+неповна вища". Якщо потенційних партнерів замало, при коригуванні кожного пункту запиту уявіть людину, яка для Вас є ідеальним партнером за винятком єдиної проблеми – саме цього пункту, скажімо, зросту – зважте, який мінімальний чи максимальний зріст партнера дійсно критичний для Вас, якщо все решта – супер? І так робіть для КОЖНОГО пункту, навіть раси партнера – може, в нього/неї мама єврейка чи вірменка і він/вона вважає себе семітом/семіткою, а взагалі – чудова людина, плюс карії очі та чорнії брови, як у пісні. Багато людей з "вищою" освітою, а іноді з двома не знають арифметики – Київ, Харків чи Москву називають містечком, в якому мешкає менше 50 тисяч мешканців. Читайте інші приклади помилок запиту для проведення пошуку потенційних партнерів.

Приклад фотографії з сайту знайомств для шлюбу 2. ОПТИМІЗАЦІЯ ЗМІСТУ ОГОЛОШЕННЯ. Залиште свій досвід примітивних сайтів для примітивної публіки – цей досвід годиться лише для пошуку сексуального партнера на одну ніч або для "віртуалів". Сексуальні та віртуальні розваги, в тому числі листування та спілкування на чатах і форумах не мають нічого спільного з пошуком супутника життя. Не більше, аніж поїздка в автобусі чи похід в супермаркет або бібліотеку. Замість цього навчіться поважати себе і своїх потенційних партнерів!

Наш сайт працює водночас як дзеркало і як рентген, тому радимо трохи подумати перед тим, як щось написати. Скажімо, "відповім на листи з фотографіями" очима потенційних партнерів буде сприйнято як "я – заплішена дурепа, яка не вилазить з сайтів знайомств бордельно-галерейного типу і яка не спромоглась зрозуміти, що на цьому сайті ВСІ ОГОЛОШЕННЯ МАЮТЬ ФОТОГРАФІЇ, а в першому листі неможливо надіслати жодної світлини". Так саме сприймаються фрази "краткость – сестра таланта", "на всі питання розповім у листі", віршики з інету на кшталт "Я – женщіна, а значіт, я – царіца", "женщіни – как яблокі, самиє вкусниє вісят на верхушкі дєрєва, а мужчини лєняться за німі лєзть"... Звертайтесь в своєму оголошенні не до загалу, а до своїх потенційних партнерів, до тієї самої спорідненої душі, що Ви шукали все життя. Читайте ще, як оптимізувати зміст свого оголошення. Якщо схочете замінити фотографію, ми допоможемо. Але, будь ласка, не зловживайте безкоштовними послугами – роботи в нас вистачає, краще одразу обрати вдалу фотографію, тобто таку, яка дає уявлення про Вашу зовнішність, в першу чергу – обличчя. Не надсилайте, будь-ласка, недоречних світлин такого типу:

Приклад невдалої фотографії для сайту знайомств

3. АДЕКВАТНІСТЬ – САМОАНАЛІЗ ТА САМООЦІНКА Мабуть, саме з цього варто починати. ЩО САМЕ Ви хочете від стосунків? КОГО САМЕ Ви хочете бачити поряд з собою якщо не решту життя, то, принаймні, кілька років. ЩО САМЕ Ви можете йому/їй дати з того, чого він/вона не має, але прагне мати? ЩО САМЕ Ви готові витерпіти з того, що Вам не подобається в партнері? ЧИМ САМЕ Ви готові пожертвувати з інсуючого життя заради того, щоб не бути самотнім? Не шукайте свого ідеалу – він існує лише в Вашій голові!!! Досить великий відсоток клієнтів виглядає просто неадекватно. Те, що вони роблять, є не пошуком супутника життя, але, скоріше, самооманою, грою у фантазії, втечею від реальності. Але, на відміну від інших сайтів, у нас це видно потенційним партнерам одразу, тому шанси отримати листа чи навіть відповідь на свого листа можуть бути примарними.

Наприклад, в нашій базі даних багато успішних жінок, зазвичай, лідерів, що досягли успіху в кар'єрі чи бізнесу. Амбітних, вольових, з твердим характером. Але з дитинства в них закладено відчуття незахищеності та бажання мати захисника, "справжнього чоловіка", фортецю, де можна сховатись від проблем та негараздів, щоб відчути себе слабкою жінкою. І шукають вони того, не знають чого. Більш того, чого в природі не може бути. Якщо це чоловік з твердим характером, "справжній чоловік", то хіба готова вона коритися йому в повсякденному житті? Чи вона це усвідомлює? Найчастіше – ні! Якщо хочеш відчувати себе слабкою жінкою, будь нею. Мало хто може бути феміністкою лише з 8 до 17. Кожна медаль має зворотній бік, за все в житті треба платити. Якщо ти не готова або не в змозі змінитись і стати слабкою, то треба шукати м'якого чоловіка, який зможе терпіти поряд "отаманшу марусю" щодня, йти на поступки, розрадити та підтримати в певні моменти, але нездатний на карколомну кар'єру, великі заробітки, надбання високого "соціального статусу", при цьому не дорікати йому ніколи і не хизуватись власними досягненнями. Але! в більшості випадків саме такі жінки відверто зневажають "неуспішних" чоловіків з "нижчим" статусом. Ось і все – жоден сайт знайомств, ба, навіть, чарівник, не зможе допомогти такій жінці! Це все одно, що бажати, аби вода в електричному чайнику замерзла, а в холодильнику закипіла.

Інший приклад стосується релігійних людей, практикуючих християн або "воцерковлених православних". Багато з них вважають себе святішими за Папу Римського, особливо на це страждають новітні протестанти на теренах СНД. Мало того, що вони самі не курять, не п'ють, ходять щонеділі до церкви (принаймні, саме так вони декларують себе в своїх оголошеннях), і того ж вимагають від майбутнього партнера, та ще й, боронь Боже, щоб той ніколи не мав стосунків, не був розлученим, не мав дітей і т.ін. Тобто, "святим" став вже при народженні. Мабуть, якби сам Христос з'явився біля їхньої церкви зараз, вони Його виштовхали утришиї. Що це за безсоромник такий – з гулящими жінками та грішниками п'є вино, ходить, байдикує, жодних статків не має – значить, Бог Його не любить! Поведінка неканонічна, благословення від Патріарха РПЦ не має. Геть Його! Апостол Павло казав, немає людини, яка б жила і не згрішила. То як можна бути таким безжально-вимогливим до інших? Фактично, ці люди теж плутають свої сумнівні ідеали з реаліями життя. Ідеал існує лише в Вашій голові!

Такі приклади можна продовжувати довго, скажімо, люблять жінки "красівих-здоровєнних", багатих, веселих, але, зважаючи на реалії, ці мрії так і залишаться мріями. Ми не займаємось ЧУДЕСАМИ! Чомусь люди забувають, що є багато інших, набагато важливіших для родинного життя рис: доброта, повага, вміння слухати і розуміти, шляхетність, співчуття, розум, гідність, совість, побожність... Їх за гроші чи посаду не купиш. І це набагато важливіше за "успішність" та кар'єру в матер'яльному світі. Можливо, варто замислитись над своїм життям, системою цінностей, якщо споживацтво може зробити Вас щасливими, навіщо тоді сім'я? Що Ви шукаєте – любов чи гроші? Чи Ви як та проститутка, готові симулювати любов за гроші? Спробуйте подивитись на себе збоку, на свої мрії, бажання, уподобання, недоліки та достоїнства об'єктивно, можливо, самокритично. Замислитись зайвий раз про сенс життя. Чи може життя поряд з Вами зробити когось щасливим? Життя – не казка. Результат в першу чергу залежить від Вас і лише в другу – від Господа Бога, Який дав нам свободу. Щастя і самотність теж залежать від нас.

4. КОРИСНІ ПОРАДИ ЧОЛОВІКАМ Якщо Вам подобаються стрункі жінки, не варто обмежувати статуру тіла партнерки виключно худорлявими. Більшість жінок (особливо молоді), божеволіють щодо зайвої ваги. Середніми себе вважать відверто худорляві жінки, а стрункими – хворі на анорексію, яким треба не заміж, а до лікаря, негайно. Це особливо корисно у випадку, коли знайдених потенційних партнерок зовсім мало.

Поважайте себе та своїх потенційних партнерок, обираючи фотографію та пишучи текст оголошення або листа жінці, що сподобалась. Інакше Ви ризикуєте не отримати відповіді на свого листа. Це – як перше побачення, якщо Ви не продемонструєте уважність і зацікавленість саме до цієї жінки і до того, чого вона шукає – продовження просто не буде.

Не шукайте заміну своїй мамі! Можливо, Вашій вдачі потрібен зовсім інший тип жінки. Не шукайте домогосподарку – якщо жінка Вас покохає, вона швидко навчиться робити те, що Вам приємно, і набагато краще за Вашу маму. Мами для чоловіків іноді – неабияка небезпека! Пам'ятайте – Ви вже не маленький хлопчик, а дорослий чоловік, тому і поводитись треба відповідно. В першу чергу – відповідально. За шість років роботи сайту лише одна жінка шукала собі не чоловіка, а "синулю", щоб реалізувати на ньому свої материнські інстинкти. Решта жінок шукає ЧОЛОВІКА! Не жалійтесь і не бідкайтесь у своєму оголошенні.

5. КОРИСНІ ПОРАДИ ЖІНКАМ Шанувальницям Задорного – не пишіть іноземцям російською!!! Чутки про могутність російської мови дещо перебільшені. З таким самим успіхом можна вийти на балкон і прокричати свого листа вголос, сподіваючись, що почують у Санта-Барбарі і зрозуміють. Зріст потенційного партнера – вже згадувалось про любов жінок до "красівих-здоровєнних", але, якщо Вам за 40, будьте реалістичніше. Поганенько совітська влада годувала майбутніх чоловіків, середній зріст чоловіків такого віку 170 з невеличким хвостиком, до того ж, медики і досі не знають, чому високі особини після сорока не дуже цікавляться жінками. Чи то всі вони вже знайшли собі пару, чи то їм це вже не потрібно... Отже, якщо любов до високих підборів для Вас важливіша за супутника життя, не дивуйтесь, чому Вам не щастить.

Більшість наших клієнток, що мають дітей, шукають чоловіка, який має дітей, але кинув їх і не підтримує з ними стосунки. Тобто, хай чоловіки люблять і виховують моїх дітей, але я чужих – ніколи! Так що не варто говорити про те, що жінки люблять дітей, а чоловікам вони не потрібні. Скоріше, це відбувається навпаки, бо більшість жінок цікавлять лише власні діти. Інша загадка в цьому прикладі – чому жінкам не потрібен чоловік, який не має власних дітей з якихось причин? Мабуть, це і є справжня жіноча логіка!

Ще кілька прикладів жіночої логики. Чомусь жінки страшенно бояться непитущих чоловіків, вдівців, тощо. Чомусь шукають чоловіка, що живе окремо з останнім партнером, чому їх не надихають ті, що не мали тривалих стосунків, або розлучені – невідомо.

P.S. Нагадуємо ще раз – цей сайт знайомств створено не для листування та розваг, але, навпаки, для пошуку супутника життя з МІНІМУМОМ ЛИСТУВАННЯ. Привілейоване членство підвищить Ваші шанси знайти свою другу половину та пришвидчить зустріч, але, головним чином, призначено для тих, хто не уявляє інтернет-знайомства без об'ємного листування.

ВІДГУКИ ПРО САЙТ ЗНАЙОМСТВ ДЛЯ ШЛЮБУ ТА СЕРЙОЗНИХ СТОСУНКІВ:

Вельмишановні добродії! Був радий скористуватись послугами Вашого сайту: він дійсно створений з любов'ю та вирізняється професійністю. Шкода, що інформація про Вас недостатня серед можливих потенційних користувачів, що відчувається в обмеженій (на мій погляд) базі даних. Проте, іноді це допомагає побачити, що твій партнер, можливо, поряд (пригадуєте фінал фільму "Где находится "Нофелет"?"). Сподіваюсь, так сталось і зі мною. І у цьому, вважаю, є і Ваша доробка. Щиро дякую Вам та усім, хто звернув увагу на мою "невидиму" сторінку.
Щасти усім! Дай боже щастя, долі і добра!

Олег, (#10286) м. Вінниця.

>> інші відгуки про сайт знайомств для шлюбу >>

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту

християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
3 осіб online
6950 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2019
сайт знакомств ru