серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

для стран СНГ

Оплата додаткових послуг сайту знайомств по УКРАЇНІ

для др. стран

Увага! Служба знайомств Адам-і-Єва призначена для пошуку супутника життя з мінімумом листування! Це не комерційний проект (на Вас не наживаються) і не сайт для безглуздого спілкування. Більшість клієнтів користуються сайтом БЕЗКОШТОВНО. Якщо хочете отримати відповідь на свого листа, будь-ласка, продемонструйте ПОВАГУ до себе та потенційних партнерів у своїх листах, а також оптимізуйте своє оголошення!

Мешканці України можуть сплатити за додаткові послуги сайту знайомств для шлюбу кількома шляхами. Найпоширенішими є поштовий переказ (електронний або звичайний) та оплата через термінали на рахунок WebMoney U678870684004. Якщо Ви вже працюєте з системою WebMoney, ще краще – не треба нікуди ходити.

Решта можливих, але менш поширених методів: Privat24, за допомогою картки VISA або будь-якою картки Приватбанку, за деталями звертайтесь до нас. Вибір за Вами, але в будь-якому випадку не забудьте повідомити нас про сплату, вказавши номер свого оголошення, код послуги (MAIL-2, наприклад), суму, ім'я та прізвище відправника, дату та спосіб переказу, місто, звідки були відправлені гроші!

1. Оплата через термінали в супермаркетах і громадських місцях. Переказ слід здійснювати на рахунок WebMoney U678870684004 (U-гаманець / або "U-кошелек"), не переплутайте, уважно занотуйте цей номер. Тут можна дізнатись докладно, як платити через термінали. Обов'язково повідомте нас про переказ та вкажіть необхідні подробиці, щоб ми могли відкрити обрану послугу!

Бланк електронного переказу Укрпоштою 2. Поштовий переказ – залишається поширеним способом оплати. Клікніть тут, аби побачити необхідні дані для здійснення переказу. Немає різниці, звичайний чи електронний, реквізити однакові. Обов'язково повідомте нас про переказ, щоб отримати обрану послугу!

WebMoney: система електронних платежів через Інтернет 3. WebMoney. Номери рахунків / гаманців / "кошельків" у різних валютах для переказу: U678870684004 (WMU), R952386202819 (WMR), Z989739947575 (WMZ). Повідомте нас про переказ, щоб отримати обрану послугу!

Якщо для Вас зручніші додаткові методи оплати, як наприклад: Privat24, за допомогою картки VISA або будь-якою картки Приватбанку, за деталями звертайтеся до нас!

Нагадуємо перелік додаткових послуг сайту серйозних знайомств:

1. GOLD* (код послуги) – 300 гривень – привілейоване членство + переклад Вашого оголошення на англійську

2. SUPER-MAIL*250 гривень – привілейоване членство

3. INVISIBLE*250 гривень – НЕВИДИМКА – привілейоване членство без створення власного оголошення

4. MAIL-EXTRA*150 гривень

5. MAIL-380 гривень

6. MAIL-255 гривень

7. MAIL30 гривень

8. TRANS_AD50 гривень

9. TRANSпереклад листів – будь-яка сума

Якщо хочете уточнити деталі будь-якої з додаткових послуг, ходіть сюди!

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту

християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
2 осіб online
6950 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2019
сайт знакомств ru