серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

СТВОРЮЄМО ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ САЙТУ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ ОПТИМАЛЬНО

або як правильно шукати супутника життя на сайті знайомств Адам-і-Єва

Жоден інший сайт знайомств у східній Європі не займається пошуком супутника життя раціонально та відповідально. Наш сайт знайомств для шлюбу та тривалих стосунків дасть Вам можливість не витрачати час на несерйозні або вочевидь неприйнятні варіанти, натомість отримати вичерпну інформацію про потенційних партнерів та зробити СВІДОМИЙ вибір з МІНІМУМОМ ЛИСТУВАННЯ. Любов і сім'я занадто важливі речі, щоб опошляти їх, перекладати на сторонніх або покладатись на сліпий випадок. І не забувайте – результат залежить в першу чергу від ВАС!

1. ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ДЛЯ СЕРЙОЗНОГО ЗНАЙОМСТВА. Будь-ласка, використовуйте для реєстрації на сайті знайомств для шлюбу та серйозних стосунків поштову скриньку, якою користуєтесь РЕГУЛЯРНО! Ми обіцяємо зберегти цю адресу в таємниці і не передавати її нікому. Приєднання до нашої служби знайомств – не разова розважальна акція, на цю адресу будуть надходити листи від потенційних партнерів, повідомлення про появу нових партнерів, технічні повідомлення сайту знайомств для шлюбу. Без поштової скриньки, що перевіряється регулярно, ми не зможемо Вам допомогти, Ви лише змарнуєте час, витрачений на реєстрацію! Дуже важливо також, щоб ця поштова служба була надійною. Відомість та популярність поштової служби ні про що не говорять. Наприклад, mail.ru, list.ru, bk.ru, inbox.ru використовують непередбачуваний спам-фильтр, а ukr.net – ще гірше! Найнадійніша, на наш погляд, поштова служба – Gmail (Google Mail). На початку звідти можна зробити переадресацію на Вашу звичну поштову скриньку.

Приклад фотографії з сайту знайомств для шлюбу 2. ФОТОГРАФІЯ: Кожне оголошення на нашому сайті знайомств для шлюбу та тривалих стосукнів супроводжується портретом стандартного розміру. Зовсім не обов'язково, щоб це було студійне фото. Аматорський знімок часто привабливіший та натуральніший. Відскануйте улюблений знімок або фото для паспорта, скористайтесь цифровою камерою або зробіть знімок крупним планом розрішенням 640х480 пікселів за допомогою мобільного телефона. Увага!!! Для мобільних телефонів забезпечте гарне освітлення, щоб не лякати потенційних партнерів синюшною крупнозернистою фізіономією! До речі, камеру можно повертати на 90° – їй це не зашкодить, а якість покращиться. Заставки Windows, пейзажі, квіти, котики, авта, собаки, пам'ятки архитектури, альковні, ростові, групові та застільні фотографії НА НАШОМУ САЙТІ НЕДОРЕЧНІ!

3. ДЕТАЛЬНА РОЗПОВІДЬ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ (200-500 слів) та заголовок (12-63 символів) на сайті знайомств для шлюбу та серйозних стосунків надзвичайно важливі для досягення результату. Не намагайтесь відбутися відпискою – мова йде про Вашу долю. Не обманюйте "дурний" комп'ютер, не робіть послугу модератору – без серйозної щирої розповіді Ваші шанси НУЛЬОВІ (у всякому разі, безкоштовно). Зверніться в думках до свого потенційного партнера – ніхто сторонній не побачить Вашого оголошення, конфіденційність гарантується! Опишіть свій характер, достоїнства і вади, звички, смаки, захоплення, мрії, погляди на життя та сім'ю, з ким Ви хочете розділити життя. Не дублюйте цифр з анкети – це вже враховано. Штампи на кшталт "відповім на листи з фото, несерйозних прошу не турбувати", послужний список і казений стиль НЕДОРЕЧНІ. Без розповіді та фото доступ до бази даних можливий лише в платному режимі НЕВИДИМКА.

4. УВАЖНІСТЬ та ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Без уміння потурбуватись про себе на сайті знайомств для шлюбу та серйозних стосунків робити нічого! Кожен пункт анкети неабияк впливає на результати пошуку. Одна прикра помилка може стати на перешкоді зустрічі зі своєю другою половинкою, навіть якщо ця людина вже чекає на Вас у базі даних сайту знайомств для шлюбу та серйозних стосунків! Використовуйте клавішу Ctrl для вибору кількох варіантів для бажаного партнера. Якщо Ви не задоволені результатами пошуку, слід уважно перевірити та виправити параметри пошуку і після цього повторити пошук. Якщо ніхто з найдених сьогодні потенційних партнерів Вам не сподобався – не впадайте у відчай, база даних постійно оновлюється. Іноді люди знаходять щось цікаве лише за рік-два користування сайтом знайомств для шлюбу та тривалих стосунків! Ваше оголошення працюватиме постійно, ось чому так важливо оптимізувати його.

P.S. Пам'ятайте – цей сайт знайомств створено не для листування та розваг, але, навпаки, для пошуку супутника життя з МІНІМУМОМ ЛИСТУВАННЯ! Додаткові послуги, особливо привілейоване членство, безумовно підвищать Ваші шанси знайти свою другу половину та пришвидчать зустріч. Абсолютна конфіденційність забезпечується в рамках платної послуги НЕВИДИМКА, в яку входить не лише доступ до бази даних сайту знайомств для шлюбу та серйозних стосунків без надання фото та розповіді, але, також і право на необмежене листування з потенційними партнерами.

ВІДГУКИ ПРО САЙТ ЗНАЙОМСТВ ДЛЯ ШЛЮБУ ТА СЕРЙОЗНИХ СТОСУНКІВ:

Добрий день, шановна адміністрація! Хочу висловити свої схвальні відгуки, а також кілька пропозицій. Перш за все хочу подякувати Вам за однозначно правильну ідею і високу мораль. Хоча принцип фільтрації за сумісністю й не єдиний (напр. www.xxxur.ru), проте досить ефективний, результати пошуку на подібних сайтах частіше викликають розчарування й образу на розробників тесту за непрофесійний підхід. Невідомо навіть, випадкові ці результати взагалі, чи проблема в неточностях при проходженні тесту. У Вас же тест значно простіший, але підбір виконується по найголовніших життєвих цінностях партнерів, чого в більшості випадків достатньо. Як би там не було, а бажання негайно сплатити 25 грн. при першому ж погляді на фото виникає вперше, хоч це й не перший мій сайт... Що буде далі, не знаю, та серйозних претензій до розробників сайту немає. Є пропозиція: на ключові запитання учасників давати публічні відповіді поряд із коментарем – це дозволить багатьом отримати відповіді на свої запитання без необхідності писати Вам.
Є зауваження: в розповідях учасників є випадки "сміття" замість власне тексту. Приділяйте більше уваги модерації!
І, нарешті, є побажання. Побажання працювати далі. Ви потрібні людям!

Роман

>> інші відгуки про сайт знайомств для шлюбу >>

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту

християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
2 осіб online
6947 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2018
сайт знакомств ru