серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

Правила та зобов'язання сайту знайомств для шлюбу та серйозних стосунків

1. Служба знайомств Адам-і-Єва НЕ Є комерційним проектом! Понад 95% членів, зареєстрованих на сайті, користуються нашими послугами БЕЗКОШТОВНО. Половина людей, які зустріли пару на нашому сайті, зробила це БЕЗКОШТОВНО. Додаткові (платні) послуги мають характер пожертв, слугують для остаточної перевірки серйозності намірів, дозволяють обійтись без настирливої реклами на сайті, оплачувати працю модератора і фоторедактора, які працюють без свят і вихідних.

2. Цей сайт знайомств спеціалізується виключно на знайомствах для шлюбу та серйозних стосунків, базуючись на християнській моралі. Іншими словами, ми працюємо лише для людей традиційної сексуальної орієнтації, які поділяють традиційні сімейні цінності, шукають супутника життя і серйозно ставляться до цієї справи, поважають себе та інших людей, причому не тільки для християн. Адміністрація сайту знайомств залишає за собою право відхиляти та видаляти оголошення, що не відповідають вищепереліченим засадам.

3. Мета цього сайту – пошук спорідненої душі (супутника життя) з мінімумом листування. Не намагайтесь застосувати свої уявлення та стереотипи інтернет-знайомств до нашої служби. Спілкування та листування не мають нічого спільного з пошуком супутника життя, якщо Ви цього не розумієте і Вас цікавить пусте листування, знайомства заради розваг і сексу, будь-ласка, не витрачайте марно свій і наш час. Слід сказати, що кількість листів на нашому сайті практично не впливає на кінцевий результат.

4. Додаткові послуги дають лише право ініціювати контакт за допомогою електронної пошти, але не можуть гарантувати ані відповідь, ані, тим більше, щасливого шлюбу. Ми не можемо примусити Ваших потенційних партнерів щоденно перевіряти свою поштову скриньку, відповідати на Ваші листи, вплинути на їх смаки, уподобання, вихованість, почуття симпатії-антипатії та т.ін. Додаткові послуги не впливають на кількість знайдених потенційних партнерів, а більшість послуг НЕ ВПЛИВАЮТЬ на кінцевий результат. Вони лише роблять користування сайтом більш приємним і зручним. Ми не обіцяємо дива і не робимо його, натомість збираємо та обробляємо інформацію, і цим допомагаємо людям шукати супутника життя з мінімумом листування.

5. Сайт знайомств для шлюбу та серйозних стосунків не відповідає за достовірність інформації, що її надають клієнти. Ми лише закликаємо Вас бути правдивими та відповідальними при створенні оголошення, бо брехня або вигадка в такій серйозній справі, як пошук супутника життя не призведе ні до чого хорошого, а для розваг та шахрайства наш сайт абсолютно непридатний. Будь який обман та брехня на нашому сайті марні та безглузді.

6. Забороняється розміщення на сайті знайомств для шлюбу та тривалих стосунків текстової чи графічної інформації, яка може образити почуття інших клієнтів, або може бути сприйнята як порнографія, розпуста, расизм, шовінізм, заклик до насильства тощо.

7. Забороняється розміщення на сайті знайомств для шлюбу та тривалих стосунків контактної інформації будь-якого роду: веб-адрес (URL), ICQ, адрес електронної чи звичайної пошти, нікнеймів Skype, номерів телефонів і т.п.

8. Не дозволяється на сайті знайомств для шлюбу та тривалих стосунків розміщувати малюнки, які не мають відношення до справи, абстрактні тексти, набори символів та ін. замість своєї фотографії та розповіді. Безкоштовний доступ до бази даних сайту знайомств для шлюбу та тривалих стосунків і детальних оголошень потенційних партнерів надається лише за умови створення власного, настільки ж вичерпного оголошення з портретом та докладною розповіддю-презентацією принаймні однією мовою.

9. Якщо Ви оплатили необмежені послуги сайту знайомств для шлюбу та тривалих стосунків, а саме привілейоване членство GOLD, SUPER-MAIL, INVISIBLE або MAIL-EXTRA, передача сплаченої послуги іншій людині без нашої згоди не дозволяється, тобто таке оголошення не може бути змінене радикально.

10. При будь-яких порушеннях правил п.п. 6-8 адміністрація сайту знайомств для шлюбу та тривалих стосунків залишає за собою право корегувати або навіть видаляти оголошення із занесенням до чорного списку тієї електронної адреси, на яку було зареєстровано це оголошення.

11. Якщо поштова скринька, на яку було зареєстроване оголошення, стає недосяжною (переповнена, заморожена чи деактивована через тривале невикористання або некоректні налаштування Вашого поштового сервера і/або антиспамових/антивірусних фільтрів), після відповідної перевірки оголошення вважається непрацюючим і видаляється, оскільки ніхто з партнерів не зможе з Вами зв'язатися. Також видаляються оголошення клієнтів, які втратили інтерес до сайту знайомств для шлюбу та тривалих стосунків і не заходили на сайт більше 12 місяців.

12. Претензії в адресу сайту знайомств для шлюбу та тривалих стосунків стосовно дискримінації за сексуальною орієнтацією, расовими чи релігійними та іншими ознаками не приймаються.

13. Ми гарантуємо максимальну конфіденційність, використовуватимемо Вашу електронну адресу та іншу особисту інформацію лише для надсилання повідомлень у межах виконання наших обов'язків з послуг, що надаються, а також технічних повідомлень від адміністрації про зміни умов надання послуг та пояснень. Ми нікому не передамо Вашої електронної адреси, навіть Ваш потенційний партнер, який надсилає Вам повідомлення через наш сервер, зможе дізнатись Вашу адресу лише після того, якщо Ви захочете йому відповісти. Решта інформації, що розміщена у Вашому оголошенні, може бути досяжною лише для Ваших потенційних партнерів, що зареєстровані на нашому сайті, та повністю задовольняють Вашому запиту на проведення пошуку.

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту

християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
2 осіб online
6946 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2018
сайт знакомств ru