серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

Машинний переклад сайту знайомств для шлюбу

Ваші шанси на успіх дорівнюють нулю, якщо Ви шукаєте супутника життя в дальньому зарубіжжі, але Ваше оголошення не перекладено англійською або іншою іноземною мовою. Звісно, найкраще щоб це був професійний переклад (сайт знайомств для шлюбу та серйозних стосунків надає такі послуги), але, якщо зараз це для Вас обтяжливо, скористайтесь, принаймні, машинним перекладачем.

На жаль, більшість постсовкових громадян не навчені ввічливості, усмішка та слова "добридень", "дякую", "будь-ласка" даються їм з величезною потугою, подивитись на себе з боку так важко, а про відповідальність годі й говорити! Саме тому багатьом з них ліньки потурбуватись навіть про машинний переклад, хоча це так легко, якщо поважаєш потенційних партнерів, персонал сайту і себе. Адже це – сайт серйозних знайомств для шлюбу та тривалих стосунків!

Ви можете скористатись цим перекладачем також для перекладу оголошень Ваших потенційних партнерів з іноземної мови на українську. Просто скопіюйте потрібний текст, вставте його у форму внизу, виберіть напрямок перекладу і натисніть ОК.

УВАГА! Безпосередньо через цю форму можна перекласти до 1000 символів, для більшого обсягу використовуйте вікно, що з'явиться після переходу. Якщо з цим перекладачем виникнуть проблеми, можна скористатись іншим перекладачем онлайн.

Машинний переклад On-line
  перекласти з     на  

ВІДГУКИ ПРО САЙТ ЗНАЙОМСТВ ДЛЯ ШЛЮБУ ТА СЕРЙОЗНИХ СТОСУНКІВ:

Добрий день, шановна адміністрація! Хочу висловити свої схвальні відгуки, а також кілька пропозицій. Перш за все хочу подякувати Вам за однозначно правильну ідею і високу мораль. Хоча принцип фільтрації за сумісністю й не єдиний (напр. www.xxxur.ru), проте досить ефективний, результати пошуку на подібних сайтах частіше викликають розчарування й образу на розробників тесту за непрофесійний підхід. Невідомо навіть, випадкові ці результати взагалі, чи проблема в неточностях при проходженні тесту. У Вас же тест значно простіший, але підбір виконується по найголовніших життєвих цінностях партнерів, чого в більшості випадків достатньо. Як би там не було, а бажання негайно сплатити 25 грн. при першому ж погляді на фото виникає вперше, хоч це й не перший мій сайт... Що буде далі, не знаю, та серйозних претензій до розробників сайту немає. Є пропозиція: на ключові запитання учасників давати публічні відповіді поряд із коментарем – це дозволить багатьом отримати відповіді на свої запитання без необхідності писати Вам.
Є зауваження: в розповідях учасників є випадки "сміття" замість власне тексту. Приділяйте більше уваги модерації!
І, нарешті, є побажання. Побажання працювати далі. Ви потрібні людям!

Роман

>> інші відгуки про сайт знайомств для шлюбу >>

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту
християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
2 осіб online
6947 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2018
сайт знакомств ru